reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy prosto z kina w serwisie Ipla

dodano: 2020-04-18 09:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Ipla W kwietniu br. należący do grupy Cyfrowy Polsat serwis VOD Ipla w ramach akcji „#zostańwdomu” poleca swoim użytkownikom takie filmy jak „Psy 3. W imię zasad”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Jak poślubić milionera?”, „Mayday”, „Sala samobójców. Hejter”, „Boże Ciało”, „(Nie)znajomi”, „Pan T.”, „#Jestem M. Misfit”, „Bayala i ostatni smok”, „Misiek i chiński skarb”, „Bad Boy”, „Polityka”, „Legiony”, „Serce nie sługa” i „Miszmasz, czyli kogel mogel 3”.

Ipla


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W serwisie rozrywki internetowej Ipla dostępna jest trzecia część kultowego filmu Władysława Pasikowskiego „Psy” - „Psy 3. W imię zasad”. Kolejną propozycją w gangsterskim klimacie jest „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” Macieja Kawulskiego. W dalszym ciągu widzowie mogą również zobaczyć komedie: romantyczną - „Jak poślubić milionera” Filipa Zylbera oraz niemoralną - „Mayday” Sama Akiny. - „#zostańwdomu z Iplą” i ciesz się swoim własnym, prywatnym kinem w domowym zaciszu! - zachęca operator.

„Psy 3. W imię zasad” już w Ipli

Franz Maurer powraca... Po 25 latach odsiadki wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Gdy los ponownie połączy Franza i Nowego, ich spotkanie zmieni wszystko. W trzeciej części kultowego filmu Władysława Pasikowskiego pod tytułem „Psy 3. W imię zasad” wystąpili Bogusław Linda, Jan Frycz, Cezary Pazura, Marcin Dorociński i Sebastian Fabiański (więcej tutaj i tutaj).

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby - najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. W opartym na faktach filmie Macieja Kawulskiego, współzałożyciela polskiej federacji Konfrontacji Sztuk Walki promującej walki MMA, wystąpili: Natalia Siwiec, Natalia Szroeder, Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok, Adam Woronowicz, Jan Frycz, Piotr Rogucki i Janusz Chabior (więcej tutaj)

„Jak poślubić milionera?”

Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Co można, a czego nie wypada robić na pierwszej randce? Odpowiedzi na te pytania zawarte są w najnowszej komedii romantycznej Filipa Zylbera, znanego m.in. z takich filmów jak: „Serce nie sługa”, „Po prostu przyjaźń” (więcej tutaj i tutaj) czy „Pożegnanie z Marią” (więcej tutaj i tutaj). Jak czytamy w opisie, „Jak poślubić milionera?” to świetna komedia romantyczna, która będzie doskonałym przewodnikiem dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwej miłości i udanym związku. W filmie wystąpili m.in.: Małgorzata Socha, Małgorzata Foremniak, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Anita Sokołowska, Justyna Steczkowska, Michał Malinowski, Mikołaj Roznerski, Wojciech Mecwaldowski i wielu innych (więcej tutaj i tutaj).

„Mayday”

Jan (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie - jest mężem Barbary (w tej roli Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie, oraz... Marii (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa... do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Jak czytamy w opisie, „Mayday” to niemoralna i zwariowana komedia pełna lawin zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji (więcej tutaj i tutaj).

Zobacz wiele więcej, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Jak zapewnia operator, oprócz powyższych propozycji Ipla oferuje wiele więcej, bo aż kilkaset propozycji filmowych, w tym takie produkcje jak: „Sala samobójców. Hejter” (więcej tutaj i tutaj), „Boże Ciało” (więcej tutaj i tutaj), „(Nie)znajomi” (więcej tutaj), „Pan T.” (więcej tutaj), „#Jestem M. Misfit” (więcej tutaj), „Bayala i ostatni smok”, „Misiek i chiński skarb” (więcej tutaj), „Polityka” (więcej tutaj i tutaj), „Legiony”, „Serce nie sługa” (więcej tutaj i tutaj), „Miszmasz, czyli kogel mogel 3” (więcej tutaj i tutaj), „Bad Boy” (więcej tutaj) i wiele innych. Dzięki dostępności Ipli na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania materiałów w dowolnym miejscu i czasie - nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV czy dekoderach.
 
Julia Wieniawa-Narkiewicz w filmie „Jak poślubić milionera?”, foto: Cyfrowy Polsat
Julia Wieniawa-Narkiewicz w filmie „Jak poślubić milionera?”, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...