Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi:Bayern Monachium – Borussia Mönchengladbach. Transmisje live z ATp Cup (Hiszpania - Polska) tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
05:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda: Ashleigh Barty – Sonia Kenin
Komentarz: Marek Furjan, Karolina Kosińska
09:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda: Viktoria Azarenka –Iga Świątek
Komentarz: Bartosz Ignacik, Adam Molenda
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Girondins Bordeaux – Olympique Marsylia
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
04:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski CANAL+ Sport 2
04:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski Eleven Sports 1
21:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: Swindon Town – Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 2
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Girondins Bordeaux – Olympique Marsylia
Komentarz: Mateusz Majak, Kuba Ostrowski Eleven Sports 3
19:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: CD Santa Clara – Sporting CP
Komentarz: Marcin Gazda, Michał Świerżyński Eleven Sports 4
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Girondins Bordeaux – Olympique Marsylia
Komentarz: Mateusz Majak, Kuba Ostrowski Eurosport 1
10:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme: Konkurs skoków drużyn mieszanych
11:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof: Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
13:05 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme: Sztafeta mieszana
14:10 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof: Bieg sprinterski kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora Eurosport 2
19:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju: Dzień 1
Polsat Sport
07:30 Tenis: ATP Cup: Hiszpania –Polska (P. Carreno-Busta – K. Majchrzak)
09:00 Tenis: ATP Cup: Hiszpania –Polska (R. Bautista –Hubert Hurkacz)
11:00 Tenis: ATP Cup: Hiszpania – Polska
14:05 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof: Bieg sprinterski kobiet
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Enea Czarni Radom
03:00 (pt/so) Tenis: ATP Cup: Kanada – Rosja Polsat Sport Extra
10:00 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg: 1. przejazd mężczyzn
11:45 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg: 2. przejazd mężczyzn
14:30 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg: 1. przejazd kobiet
16:00 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg: 2. przejazd kobiet
19:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju: Dzień 1 Polsat Sport Fight
19:00 Boks: Gala, Zawoń: Damian Knyba – Aazddin Aajour
Komentarz: Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta
Polsat Sport News
11:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof: Bieg sprinterski mężczyzn
20:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Tremblant: Jazda po muldach Super Polsat
19:00 Boks: Gala, Zawoń: Damian Knyba – Aazddin Aajour
Komentarz: Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta Sportklub
13:00 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha: Zawody
13:35 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha: Zawody
14:10 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha: Zawody
15:30 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha: Zawody
16:50 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha: Zawody
18:30 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha: Zawody
19:50 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha: Zawody TVP Sport
20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Spanish International: Polska – Iran
Komentarz: Jacek Laskowski, Michał Matysik Viaplay
20:00 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: Chelsea FC – Tottenham Hotsupr
Komentarz: Dawid Szymczak