reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-22 - 2022-01-23

Sport w polskiej TV 7.01.2022

dodano: 2022-01-06 12:49 | aktualizacja: 2022-01-06 22:41
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Bayern Monachium – Borussia Mönchengladbach. Transmisje live z ATp Cup (Hiszpania - Polska) tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

05:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
Ashleigh Barty – Sonia Kenin
Komentarz: Marek Furjan, Karolina Kosińska

09:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
Viktoria Azarenka – Iga Świątek
Komentarz: Bartosz Ignacik, Adam Molenda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Girondins Bordeaux – Olympique Marsylia
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak

04:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 2

04:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski
 
Eleven Sports 1

21:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Swindon Town – Manchester City

Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Girondins Bordeaux – Olympique Marsylia
Komentarz: Mateusz Majak, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

19:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
CD Santa Clara – Sporting CP

Komentarz: Marcin Gazda, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Girondins Bordeaux – Olympique Marsylia
Komentarz: Mateusz Majak, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

10:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs skoków drużyn mieszanych

11:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:05 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Sztafeta mieszana

14:10 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg sprinterski kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
 
Eurosport 2

19:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju:
Dzień 1

 
Polsat Sport

07:30 Tenis: ATP Cup:
Hiszpania – Polska (P. Carreno-Busta – K. Majchrzak)

09:00 Tenis: ATP Cup:
Hiszpania – Polska (R. Bautista – Hubert Hurkacz)

11:00 Tenis: ATP Cup:
Hiszpania – Polska

14:05 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg sprinterski kobiet

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź – Developres Bella Dolina Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Enea Czarni Radom

03:00 (pt/so) Tenis: ATP Cup:
Kanada – Rosja
 
Polsat Sport Extra

10:00 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd mężczyzn
    
11:45 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd mężczyzn

14:30 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd kobiet

16:00 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
2. przejazd kobiet

19:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w wieloboju:
Dzień 1
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Gala, Zawoń: 
Damian Knyba – Aazddin Aajour
Komentarz: Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta

 
Polsat Sport News

11:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg sprinterski mężczyzn

20:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Tremblant:
Jazda po muldach
 
Super Polsat

19:00 Boks: Gala, Zawoń: 
Damian Knyba – Aazddin Aajour
Komentarz: Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta
 
Sportklub

13:00 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha:
Zawody

13:35 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha:
Zawody

14:10 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha:
Zawody

15:30 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha:
Zawody

16:50 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha:
Zawody

18:30 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha:
Zawody

19:50 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha:
Zawody
 
TVP Sport

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Spanish International: 
Polska – Iran
Komentarz: Jacek Laskowski, Michał Matysik
 
Viaplay

20:00 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: 
Chelsea FC – Tottenham Hotsupr 
Komentarz: Dawid Szymczak

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – Borussia Mönchengladbach

Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

20:45 Rugby: Premiership Rugby: 
Bristol Bears – Sale Sharks

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Carolina Hurricanes – Calgary Flames

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
St. Louis Blues – Washington Capitals


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 -V1 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...