reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Motylem jestem – koncert przebojów Ireny Jarockiej” w TVP

dodano: 2022-01-20 16:08
autor: Janina Klepacka | źródło: TVP

Koncert Motylem jestem Irena Jarocka TVP 360px TVP1 i TVP2 zapraszają swoich widzów na „Motylem jestem – koncert przebojów Ireny Jarockiej”. W koncercie wezmą udział gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które przypomną najpopularniejsze piosenki artystki. Emisja koncertu w niedzielę, 23 stycznia w TVP1 o godz. 17:30 i tego samego dnia o godz. 20:00 na antenie TVP2.

TVP
Motylem jestem Irena Jarocka TVP 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Irena Jarocka zachwycała talentem, stylem i wyjątkowym głosem.
Irena Jarocka odeszła 10 lat temu, jednak jej przeboje pozostają z nami do dziś. Telewizja Polska przypomni najpopularniejsze piosenki artystki w koncercie „Motylem jestem”. Na scenie pojawi się plejada polskich gwiazd: Anna Jurksztowicz, Andrzej Rosiewicz, Krzysztof Kiljański, Anna Dąbrowska, Danuta Błażejczyk, Paulla, Czerwone Gitary, Wanda Kwietniewska, Marek Piekarczyk, Eleni, Felicjan Andrzejczak. W ich wykonaniu usłyszymy największe przeboje Jarockiej m. in.: „Był ktoś”, „Kawiarenki”, „Gondolierzy znad Wisły”, „Beatlemania story”, „Wymyśliłam Cię”, „Kocha się raz”, czy słynne „Motylem jestem”. 

Podczas koncertu, oprócz największych przebojów Ireny Jarockiej, pojawią się również wspomnienia i anegdoty związane z piosenkarką, które będą bogato ilustrowane unikalnymi materiałami archiwalnymi. Widowisko zrealizowane zostało w Gdańsku, z którego pochodziła Irena Jarocka, w niezwykłej scenerii Teatru Szekspirowskiego. Artystom na scenie towarzyszyła Orkiestra Grzegorza Urbana. O oprawę choreograficzną zadbali tancerze z Egurrola Dance Studio. Koncert poprowadził Tomasz Kammel. 

Emisja „Motylem jestem – koncert przebojów Ireny Jarockiej” w niedzielę, 23 stycznia w TVP1 o godz. 17:30 i tego samego dnia o godz. 20:00 na antenie TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...