reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Żmijowisko” w kanale Ale kino+

dodano: 2022-02-02 04:24 | aktualizacja: 2022-02-02 10:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Żmijowisko Canal+ W środę, 2 lutego br. o godz. 20:10 w kanale Ale kino+ wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. polskiego serialu „Żmijowisko”, którego producentem, na zlecenie ITI Neovision (obecnie pod nazwą Canal+ Polska), jest Aurum Film. W obsadzie znaleźli się Davina Reeves-Ciara, Agnieszka Żulewska, Hanna Koczewska, Kamila Urzędowska, Marta Malikowska, Małgorzata Klara, Szymon Piotr Warszawski, Joachim Lamża, Stanisław Cywka, Cezary Pazura, Wojciech Zieliński, Piotr Stramowski i Paweł Domagała. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Canal+ Seriale i Canal+ 4K Ultra HD.

Żmijowisko


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w pierwszym odcinku serialu „Żmijowisko”? Arkadiusz Duszyński (w tej roli Paweł Domagała), ojciec zaginionej przed rokiem Ady (Hanna Koczewska), przyjeżdża do Żmijowiska, by wszcząć śledztwo w sprawie zaginięcia córki. Mieszkańcy miasteczka okazują przybyszowi jawną niechęć. Arkadiusz spotyka Adaomę (Davina Reeves-Ciara), która również była rok temu w Żmijowisku.

Co wydarzy się w drugim odcinku serialu „Żmijowisko”? Adaoma zauważa samochód, który widziała rok wcześniej - w noc zaginięcia Ady. Sprawdzając ten trop, Adaoma i Arek odkrywają, że auto należy do miejscowego biznesmena, Kajetana Rybaka (Cezary Pazura). Mężczyzna zaprasza ich do siebie. W trakcie rozmowy zdradza zaskakujące fakty dotyczące właścicieli ośrodka wczasowego (więcej tutaj).
 
Davina Reeves-Ciara w serialu „Żmijowisko”, foto: Przemysław Pączkowski
Davina Reeves-Ciara w serialu „Żmijowisko”, foto: Przemysław Pączkowski


„Żmijowisko” - sezon 1., emisja w środy (od 2 lutego 2022 roku) o godz. 20:10 w Ale kino+. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie Canal+ Seriale i Canal+ 4K Ultra HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...