reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Craig znad Potoku” 3 w stacji Cartoon Network

dodano: 2022-02-04 01:33 | aktualizacja: 2022-02-05 18:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Craig znad potoku” Kto wygra „Wojnę o flagę”? Odcinek specjalny i maraton amerykańskiego serialu animowanego „Craig znad Potoku” („Craig of the Creek”) w Cartoon Network. Jak zapowiada nadawca, w lutym br. w Cartoon Network prym będą wieść przyjaciele. Stery przejmuje ekipa z Herkleton: stacja zaprasza na maraton „Przyjaciele znad Potoku”, a także na emisję odcinka specjalnego „Wojna o flagę”, który jest finałem najnowszego, 3. sezonu kreskówki. Maraton wystartuje w sobotę, 5 lutego br. o godz. 10:45, a premiera odcinka specjalnego odbędzie się w sobotę, 12 lutego br. o godz. 10:45 - tylko w Cartoon Network.

Cartoon Network „Craig znad potoku”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fabuła serialu „Craig znad Potoku” zmienia się z odcinka na odcinek: w jednym z nich bohaterowie próbują odnaleźć się w zaśnieżonym miasteczku, gdzie zaspy pokryły krajobraz Herkleton. W innym przygotowują w tajemnicy specjalne prezenty na Dzień Ojca. W poszukiwaniu tych prezentów przechodzą nawet przez skąpany w ciemności most nad Przepustem, aby niespodziewanie dotrzeć do ukrytej Drugiej Strony Potoku.

Tytułowy Craig może zawsze liczyć na trójkę kumpli: charakterną Kelsey wraz z jej kompanem ptaszkiem Mortimorem i optymistycznego J.P. Jak zapewnia nadawca, dzięki emisji maratonu „Przyjaciele znad Potoku” widzowie będą mogli spędzać lutowe soboty i niedziele z odcinkami serialu. Cała trójka połączy siły, aby do spółki wraz z młodszą siostrą Craiga założyć domowe przedszkole i opiekować się młodszymi kolegami i koleżankami.

W drugi weekend (12-13 lutego br.) trwania maratonu odbędzie się premiera 5-częściowego odcinka specjalnego „Wojna o flagę”, który jest finałem trzeciego sezonu kreskówki. To historia pojedynków odbywających się nad Potokiem. Różne drużyny, jak grupa Króla Xaviera i grupa Craiga, mobilizują swoich członków do udziału w bitwie o zdobycie cennej flagi. Dlaczego toczą się zacięte walki? Wszystko przez to, że już w latach 70. utarczki rozpoczęli Pierwsi Potokersi: dzieciaki, które w przeszłości królowały w tamtym regionie. Główni bohaterowie muszą znaleźć sposób na zakończenie potyczek i odkrycie, co wywołało pierwotne bitwy w czasie Pierwszych Potokersów.

Premiera maratonu „Przyjaciele znad Potoku” odbędzie się w sobotę, 5 lutego br. o godzinie 10:45 w Cartoon Network - emisja odbywać się będzie w soboty i niedziele o godzinie 10:45. Premiera pięcioczęściowego odcinka specjalnego „Wojna o flagę” odbędzie się w sobotę, 12 lutego br. o godzinie 10:45, a emisje powtórne w niedzielę, 13 lutego br. o godzinie 12:30, w sobotę, 19 lutego br. o godzinie 11:40 i w niedzielę, 27 lutego br. o godzinie 11:40 (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: WarnerMedia


„Craig znad Potoku” - sezon 3., nowe odcinki, emisja od soboty, 12 lutego 2022 roku o godz. 10:45 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...