reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-01-27 - 2023-01-28

Rusza Turniej Czterech Streamów Sport.pl

dodano: 2022-02-04 15:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Sport.pl Turniej Czterech Streamów Sport.pl Na start zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie, stolicy Chin, redakcja serwisu sport.pl (Agora) po raz kolejny postanowiła przygotować niespodziankę dla fanów skoków narciarskich i esportu. Tym razem serwis (z agencją gamingową Knacks) wyszedł z inicjatywą połączenia działań charytatywnych z zabawą w legendarnej grze „Deluxe Ski Jump 2” („DSJ 2”). W akcji weźmie udział 4 streamerów, którzy zachęcą swoich fanów do oglądania specjalnych transmisji na swoich kanałach na platformie Twitch. Dodajmy, że transmisje z olimpiady będzie można oglądać w kanałach TVP1, TVP Sport, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5 i Eurosport 4K.

Sport.pl Turniej Czterech Streamów Sport.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z okazji inauguracji XXIV zimowych igrzysk olimpijskich redakcja serwisu sport.pl we współpracy z agencją gamingową Knacks zaprosi wszystkich fanów skoków narciarskich do wspólnej zabawy. W piątek, 4 lutego br. na platformie Twitch ruszy seria streamów z rywalizacji w legendarnej grze „Deluxe Ski Jump 2”. Kolejni zawodnicy przystąpią do rywalizacji 6, 11 i 13 lutego br., a w każdy z tych dni odbędzie się jeden stream. Do akcji przyłączyło się czworo streamerów: Saju, Nieuczesana, Bonkol i Kubx, którzy staną w szranki i zawalczą o jak najlepszy wynik. Działania mają także wymiar charytatywny - sport.pl przekaże 10 tys. zł na cel społeczny wskazany przez zdobywcę najlepszego rezultatu w grze.

Serwis sport.pl będzie promował i relacjonował streamy oraz przeprowadzi klasyfikację wyników uczestników akcji tak, jak przy tradycyjnych skokach narciarskich. Transmisje będą obrandowane logo sport.pl z dopiskiem „Najlepsze skoki w internecie”. Danego dnia na kanale wybranego streamera będzie można zobaczyć jego rywalizację na dwóch wybranych skoczniach narciarskich. Suma najlepszych wyników uzyskanych przez uczestnika akcji na obu skoczniach znajdzie się w końcowej klasyfikacji, która wyłoni zwycięzcę całego turnieju. Streamerzy zaproszą także na transmisje swoich fanów, zachęcając tym samym użytkowników Twitcha do zainteresowania się marką sport.pl. 

- Polacy uwielbiają skoki narciarskie - mówi Patryk Stec, szef działu esportowego w serwisie sport.pl. - Coraz więcej osób interesuje się także esportem i grami komputerowymi. Postanowiliśmy więc połączyć te dwie pasje, tworząc Turniej Czterech Streamów Sport.pl. Będzie to nie tylko świetna zabawa, ale także akcja o wymiarze charytatywnym, ponieważ przekażemy 10 tys. zł na wybrany przez zwycięzcę rywalizacji cel społeczny - dodaje.


Jak czytamy w komunikacie, sport.pl chętnie angażuje się w działania charytatywne i społeczne. Redakcja serwisu stawia nie tylko na informacje sportowe, ale także organizuje i wspiera liczne akcje pro bono. W ubiegłym roku zorganizowała m.in. projekt „Stroje za asy”, w ramach którego za każdego asa serwisowego polskich siatkarzy fundowała stroje meczowe młodym zawodnikom. Sport.pl ma także prężnie rozwijający się dział esportowy, a wszystkie treści na ten temat tworzone przez redakcję serwisu można znaleźć pod adresem e.sport.pl.

Dodajmy, że transmisje z olimpiady będzie można oglądać w kanałach TVP1, TVP Sport, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5 i Eurosport 4K (więcej tutaj).

Plan transmisji:

4 luty (piątek)
e-sport, „Deluxe Ski Jump 2”: Turniej Czterech Streamów Sport.pl, Twitch

6 luty (niedziela)
e-sport, „Deluxe Ski Jump 2”: Turniej Czterech Streamów Sport.pl, Twitch

11 luty (piątek)
e-sport, „Deluxe Ski Jump 2”: Turniej Czterech Streamów Sport.pl, Twitch

13 luty (niedziela)
e-sport, „Deluxe Ski Jump 2”: Turniej Czterech Streamów Sport.pl, Twitch


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...