reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ViX - start potęgi streamingowej po hiszpańsku

dodano: 2022-02-19 20:04 | aktualizacja: 2022-02-21 14:36
autor: Jan Borejko | źródło: TelevisaUnivision

ViX logo usługa strumieniowa 360px TelevisaUnivision wieżo po fuzji o wartości 4,8 mld dol.) ogłosiła ViX jako swoją flagową markę dotyczącą usług streamingowych, zarówno z subskrypcją, jak i bezpłatnymi wersjami wspieranymi przez reklamy, które mają zostać uruchomione w nadchodzących miesiącach. Usługa ViX zostanie uruchomiona 31 marca i będzie zawierać 100 kanałów oraz ponad 40 000 godzin treści na żądanie. Subskrypcja ViX+ zadebiutuje w 2. połowie 2022 roku. Oprócz USA i Meksyku ViX+ pojawi się w całej Ameryce Łacińskiej.

TelevisaUnivision
TelevisaUnivision Vix plataforma streamingowa 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ViX jest w rękach Univision, odkąd firma kupiła go w lutym 2021 roku.
W momencie zawierania umowy plan zakładał, że będzie zasilał  usługę streamingową PrendeTV, ale teraz wiadomo, że ostatecznie Vix zastąpi PrendeTV jako główną usługę streamingową. Trzy obecnie istniejące usługi przesyłania strumieniowego (PrendeTV, Blim TV, ViX) w poprzednich modelach Televisa i Univision zostaną włączone do ViX. Univision zakończył w zeszłym miesiącu fuzję z Grupą Televisa.

Serwis SVOD - ViX+ ma zostać również wprowadzona w 2. połowie tego roku, oferując dodatkową „treść premium”, w tym szereg oryginałów i dostęp do dodatkowych meczów piłkarskich. Wersja beta ViX+ jest wprowadzana w obu Amerykach. Około 10 000 godzin programów będzie oferowanych za pośrednictwem SVOD, a trwają prace nad ponad 50 oryginalnymi serialami i filmami m.in z Salmą Hayek.

Serwis AVOD - ViX b
ędzie zawierał telenowele z Kolumbii, Turcji i Meksyku, filmy Hollywood i niezależne, tysiące godzin seriali i międzynarodowych kanałów dostępnych „na wyłączność dla obu Ameryk”. ViX będzie oferować 40 000 godzin programów na żądanie i 100 kanałów liniowych, w tym nową ofertę sportową 24-7, Zona TUDN.


Źródło: digitaltveurope.com  deadline.com  tvtechnology.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...