reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dziennikarze Tok FM solidarni z Ukrainą [wideo]

dodano: 2022-03-02 19:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Jak informuje nadawca, od chwili rozpoczęcia się rosyjskiej inwazji na Ukrainę Radio Tok FM (Agora) poświęca temu tematowi jak najwięcej miejsca na swojej antenie. Oprócz tego dziennikarze stacji przygotowali specjalne nagranie wideo jako wyraz wsparcia dla Ukraińców - nagranie można zobaczyć na stronie internetowej tokfm.pl. W Tok FM można też usłyszeć komunikaty po ukraińsku wyrażające solidarność z zaatakowanym krajem. Wcześniej zespół wciąż działającego w Ukrainie „Expressu” i redakcja polskiego dziennika „Gazeta Wyborcza”, wspierani przez portal gazeta.pl i Radio Tok FM, przygotowały specjalne wydanie gazety dla Ukraińców uciekających przed wojną.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Ukraina jest niepodległym państwem, a jej obywatele mają prawo do spokojnego i bezpiecznego życia - dziennikarze Radia Tok FM przygotowali specjalny materiał wideo z takim przesłaniem, chcąc okazać solidarność z mieszkańcami kraju ogarniętego wojną.

 - Drodzy przyjaciółki i przyjaciele z Ukrainy - mówią na początku nagrania, po ukraińsku, dziennikarze Radia Tok FM. - Pracujemy razem, jesteśmy sąsiadami, spotykamy się na ulicach polskich miast. Chcemy wyrazić nasze ogromne wsparcie i solidarność z waszą ojczyzną, dotkniętą okrutnym, tragicznym i niesprawiedliwym atakiem - dodają.


Dalej mówią:

- Rosyjska agresja jest niedopuszczalnym aktem przemocy, który wpłynie nie tylko na losy ukraińskich rodzin, ale całego świata - dodaje zespół Radia Tok FM. - W tych trudnych chwilach mocno stoimy po waszej stronie. Jesteśmy z wami! - dodają.


Nagranie można zobaczyć na stronie internetowej tokfm.pl (zobacz wideo).

To kolejna forma wsparcia Ukrainy objętej wojną. Wcześniej zespół wciąż działającego ukraińskiego „Expressu” i redakcja polskiej „Gazety Wyborczej”, wspierane przez gazeta.pl i Radio Tok FM, przygotowały specjalne wydanie gazety dla Ukraińców uciekających przed wojną (więcej tutaj).

Radio Tok FM na swojej antenie nieustannie przekazuje wiadomości na temat inwazji na Ukrainę. Słuchacze stacji mogą zapoznać się m.in. z relacjami Agnieszki Lichnerowicz, która jest korespondentką redakcji na miejscu. Oprócz tego Tok FM współpracuje z innymi dziennikarzami obecnymi na terenie Ukrainy, m.in. zapraszając ich jako ekspertów na antenę. Temat wojny za naszą wschodnią granicą jest wiodącym ostatnich dniach w publicystyce i informacjach Tok FM.

Na antenie Radia Tok FM można też usłyszeć specjalne komunikaty po ukraińsku wyrażające solidarność z narodem ukraińskim.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...