reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jak borsuk z lisem” w kanale Polsat JimJam

dodano: 2022-03-21 04:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

Polsat JimJam TVP ABC „Jak borsuk z lisem” W piątek, 1 kwietnia br. o godz. 6:25 w kanale Polsat JimJam wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu francuskiego serialu animowanego „Jak borsuk z lisem” („La famille Blaireau-Renard”). Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP ABC. Jak czytamy w opisie, to uniwersalna opowieść o adaptacji, akceptacji i roli rodziny w życiu każdego z nas. Głównymi bohaterami serii są borsuk Edmund oraz trójka jego dzieci. Ich ułożone, spokojne życie całkowicie się zmienia, gdy do okolicy wprowadza się lisica Matylda oraz jej córka Róża.

Polsat JimJam TVP ABC „Jak borsuk z lisem”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Edmund i Matylda wkrótce zakochują się w sobie i decydują się stworzyć wspólną rodzinę. Mimo początkowych nieporozumień, bohaterowie zaczynają uczyć się siebie nawzajem i stają się kochającą, silną drużyną. Seria „Jak borsuk z lisem” będzie emitowana w kanale Polsat JimJam od piątku, 1 kwietnia br., od poniedziałku do piątku w godzinach 6:25, 11:20 i 18:30, natomiast w weekendy czekać będzie na widzów maraton z serialem, od godziny 6:25 stacja pokazywać będzie siedem odcinków.

Borsuk Edmund samotnie wychowuje trójkę swoich dzieci. Ich codzienne życie jest poukładane i pełne harmonii. Jednak spokój borsuków zostaje zakłócony, gdy niedaleko ich nory pojawiają się Matylda i Róża. Energiczna lisica wraz ze swoją córką wprowadzają w ich życie nie lada zamieszanie. Edmund zakochuje się w pięknej Matyldzie i prosi, by wraz z Różą wprowadziły się do ich nory i stworzyły z nim jedną wielką lisio-borsuczą rodzinę. Co ciekawe, w przyrodzie lisy i borsuki często dzielą ze sobą schronienie. Dla małych borsuków to wielka zmiana. Muszą nauczyć się dogadywać z domowniczkami i odnaleźć harmonię w swoim nowym życiu. 

- „Jak borsuk z lisem” to żywa, kolorowa opowieść o sile różnorodności. W serii ważną rolę odgrywa temat rodziny mieszanej - młodzi widzowie dowiadują się, jak ważna jest tolerancja, współpraca i akceptacja siebie nawzajem. Bajka pokazuje, że różnice między nami tak naprawdę łączą, a nie dzielą. Trójka młodych borsuków - chłopcy - bliźniacy i ich mała siostra to zgrane rodzeństwo. Gdy w ich życiu pojawia się Róża, początkowo nie wiedzą, jak się zachować. Jednak gdy zaczynają się poznawać, zauważać nawzajem swoje cechy i zachowania, okazuje się, że potrafią świetnie się dogadywać. Uczą się otwartości i zrozumienia, a wkrótce ich wspólna zabawa okazuje się lepsza, niż kiedykolwiek wcześniej. Tworzą kochający się zespół, który razem przeżywa niezapomniane przygody. Pomimo sporadycznych kłótni, dom Matyldy i Edmunda wypełnia się szczęściem i radością - czytamy w opisie.

„Jak borsuk z lisem” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku w godz. 6:25, 11:20 i 18:30 oraz w soboty i niedziele (od 1 kwietnia 2022 roku) o godz. 6:25 w kanale Polsat JimJam. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP ABC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...