reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Volia: 9 ukraińskich kanałów bez opłat za granicą

dodano: 2022-03-29 19:07
autor: RO | źródło: detector.media

Volia Od 28 marca br. w aplikacji VoliaTV poza granicami Ukrainy jest dostępnych bez opłat 9 ukraińskich kanałów telewizyjnych. Volia to największa sieć kablowa i IPTV w Ukrainie, która należy do narodowego operatora Datagroup.

volia.com
Volia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do oglądania w innych krajach całkowicie za darmo są: Ukraina 24, 1+1 International, Inter+, ICTV Ukraine, Ukraina, Film UA Live, M1, M2 i Rybalka TV. Oferta z czasem może ulec zmianie. Aby oglądać ukraińskie kanały w aplikacji VoliaTV, należy wejść do sekcji "Telewizja bez granic".

Alternatywną możliwością odbioru ukraińskich kanałów pozostaje satelita. Na Eutelsat Hot Bird 13°E są nadawane krajowe stacje telewizyjne ICTV, 1+1 i Inter, a także międzynarodowe Ukraina 24 HD, Rada Rus, Rada Eng i Freedom TV. Bogatszy wybór można znaleźć na satelitach Astra 4A (4,8°E) i Amos 3/7 (4°W).
 

Z początkiem działań wojennych wielu Ukraińców zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów i szukania bezpieczeństwa poza Ukrainą. Pomimo tego, że ci ludzie opuścili Ukrainę, ważne jest, aby pozostawali w ukraińskiej przestrzeni informacyjnej, oglądali ukraińskie wiadomości, otrzymywali informacje o walkach w ich regionie, ponieważ ich bliscy i znajomi zostali tutaj. Dlatego oferujemy bezpłatny dostęp do ukraińskich kanałów telewizyjnych dla zagranicznych użytkowników

- czytamy w oświadczeniu.


Z kolei ukraińska usługa telewizji online i kina dla całej rodziny Sweet.TV otworzyła dostęp do najpopularniejszych kanałów telewizyjnych z Ukrainy. Można je oglądać za darmo przez przeglądarkę, aplikację na urządzeniu mobilnym i wszędzie tam, gdzie jest Internet.

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...