reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polskie zabójczynie” 5 i sądy w kwietniu w CI Polsat

dodano: 2022-03-30 11:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks/satkurier.pl

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W kwietniu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Najbardziej szokujące przypadki sądowe” (sezon 4.), „Polskie zabójczynie” (sezon 5.), „Ciemna strona miasta” (sezon 7.), „Spowiedź seryjnego mordercy” (sezon 1.) i „Kobiety, które niosły śmierć” (sezon 9.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w kwietniu br. w telewizji Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) pojawią się „Polskie zabójczynie”. Stacja przedstawi przerażające historie rodzimych zbrodni popełnianych przez kobiety. Przed widzami również nowe „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”. Zajrzą oni też w głąb „Ciemnej strony miasta” i posłuchają „Spowiedzi seryjnego mordercy”.

Kwiecień 2022 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Najbardziej szokujące przypadki sądowe” 4 („Court Cam” 4)
emisja: w niedziele (od 3 kwietnia br.) o 21:00

Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych - od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy (więcej tutaj).

„Polskie zabójczynie” 5 (​„Polish Killer Women” 5)
emisja: w środy (od 6 kwietnia br.) o 22:00

„Polskie zabójczynie” to lokalna produkcja telewizji Crime+Investigation Polsat, opowiadająca o zbrodniach popełnianych z rąk kobiet. Co popycha żony, przyjaciółki, kochanki do popełnienia morderstwa? To wynik niespełnionej miłości, żywej nienawiści, porażającego nałogu czy ponadprzeciętnej chciwości? Niezależnie od przyczyny, każdy z odcinków opowiada o tragedii, która dotknęła całe rodziny i na zawsze rzuciła się cieniem na życie bliskich ofiar. W najnowszej odsłonie programu udział wzięli m.in. prywatny detektyw Krzysztof Rutkowski, który uczestniczył w śledztwie w sprawie morderstwa śląskiego biznesmena, czy działacz sportowy Michał Listkiewicz, którego matkę brutalnie zamordowano. Historie kobiet, które dopuściły się najpodlejszych czynów, uzupełnione są o inscenizacje oraz wypowiedzi osób zaangażowanych w poszczególne sprawy - funkcjonariuszy organów ścigania, psychologów, dziennikarzy (więcej tutaj).

„Ciemna strona miasta” 7 („City confidential” 7)
emisja: w piątki (od 15 kwietnia br.) o 21:00

Od San Francisco przez Nowy Orlean po Savannah w stanie Georgia, każde amerykańskie miasto skrywa tajemnice, o których większość z nas wolałaby się nigdy nie dowiedzieć. CI Polsat wraca do serii, która rzuca światło na opowieści wyłaniające się z miejskiego mroku. - Poprzednie serie „Ciemnej strony miasta” zaprezentowały ponad sto odcinków. Tym razem, zachowując mroczny klimat, utrzymując nowoczesny styl kina noir i nadając koloryt właściwy lokalnym miasteczkom, opowiadamy kryminalne historie w sposób skrojony dla współczesnego widza programów o prawdziwych zbrodniach - zapowiada nadawca.

„Spowiedź seryjnego mordercy” 1 („BTK: Confession Of A Serial Killer” 1)
emisja: w czwartki (od 21 kwietnia br.) o 22:00

„Spowiedź seryjnego mordercy” analizuje zbrodnie i psychikę Dennisa Radera. Jak zapowiada nadawca, dokument ten, autorstwa Wolf Entertainment i Good Caper Content, zapewnia dostęp do umysłu Dennisa Radera. Mężczyzna obecnie odsiaduje 10 kolejnych wyroków dożywocia w El Dorado Correctional Facility.

„Kobiety, które niosły śmierć” 9 („Deadly Women” 9)
emisja: od wtorku do piątku (od 26 kwietnia br.) o 20:00

Co sprawia, że ​​kobiety mordują? Czy można to przewidzieć już w dzieciństwie? A może to chciwość, zazdrość lub po prostu chęć zemsty uwalniają w nich najgorsze instynkty? Program „Kobiety, które niosły śmierć” bada psychikę prawdziwych morderczyń, aby znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Była profilerka Federal Bureau of Investigation (FBI), Candice DeLong, opowiada o tym, co sprawia, że ​​matki, córki, a nawet babcie stają się zabójczyniami. Jak zapowiada nadawca, dzięki inscenizacjom, kryminalistycznym dowodom i wywiadom ze świadkami i rodziną, widz zdobywa wszechstronną wiedzę na temat każdego z omawianych w programie przestępstw (więcej tutaj).
 
„Polskie zabójczynie” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Polskie zabójczynie” w CI Polsat, foto: A+E Networks
Uczestniczka programu „Polskie zabójczynie”, foto: A+E Networks
Uczestniczka programu „Polskie zabójczynie”, foto: A+E Networks
Candice DeLong w programie „Kobiety, które niosły śmierć”, foto: A+E Networks
Candice DeLong w programie „Kobiety, które niosły śmierć”, foto: A+E Networks
Dan Abrams w programie „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”, foto: A+E Networks
Dan Abrams w programie „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...