reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polskie zabójczynie” 5 w CI Polsat

dodano: 2022-04-06 15:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks/satkurier.pl

Crime+Investigation Polsat CI Polsat „Polskie zabójczynie” W środę, 6 kwietnia br. o godz. 22:00 w kanale Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 5. sezonu polskiego programu „Polskie zabójczynie”. Seria składa się z 6 odcinków. Wystąpią prywatny detektyw Krzysztof Rutkowski i działacz sportowy Michał Listkiewicz. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tej produkcji. Za produkcję programu odpowiada firma Like Vision.

Crime+Investigation Polsat CI Polsat „Polskie zabójczynie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Polskie zabójczynie” to lokalna produkcja telewizji Crime+Investigation Polsat, opowiadająca o zbrodniach popełnianych z rąk kobiet. Co popycha żony, przyjaciółki, kochanki do popełnienia morderstwa? To wynik niespełnionej miłości, żywej nienawiści, porażającego nałogu czy ponadprzeciętnej chciwości? Niezależnie od przyczyny, każdy z odcinków opowiada o tragedii, która dotknęła całe rodziny i na zawsze rzuciła się cieniem na życie bliskich ofiar.

W najnowszej odsłonie programu udział wzięli m.in. prywatny detektyw Krzysztof Rutkowski, który uczestniczył w śledztwie w sprawie morderstwa śląskiego biznesmena, czy działacz sportowy Michał Listkiewicz, którego matkę brutalnie zamordowano. Historie kobiet, które dopuściły się najpodlejszych czynów, uzupełnione są o inscenizacje oraz wypowiedzi osób zaangażowanych w poszczególne sprawy - funkcjonariuszy organów ścigania, psychologów, dziennikarzy (więcej tutaj).
 
„Polskie zabójczynie” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Polskie zabójczynie” w CI Polsat, foto: A+E Networks
Uczestniczka programu „Polskie zabójczynie”, foto: A+E Networks
Uczestniczka programu „Polskie zabójczynie”, foto: A+E Networks


„Polskie zabójczynie” - sezon 5., emisja w środy (od 6 kwietnia 2022 roku) o godz. 22:00 w Crime+Investigation Polsat (CI Polsat). Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...