reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Charytatywny blok reklamowy dla Ukrainy w TV Puls

dodano: 2022-04-11 01:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” W poniedziałek, 18 kwietnia br., czyli w Poniedziałek Wielkanocny, o godz. 17:30 - przed filmem „Jutro będziemy szczęśliwi” - TV Puls wyemituje charytatywny blok reklamowy „#TVPuls Seniorom”, z którego wpływy zostaną przekazane Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, działającej na rzecz poprawy jakości życia seniorów w Polsce. Fundusze z tego bloku wesprą seniorów - uchodźców z Ukrainy. Spoty promujące charytatywny blok reklamowy można obecnie oglądać na antenach kanałów TV Puls i Puls 2.

Fundacja TV Puls „Pod Dębem”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Charytatywny blok reklamowy „#TVPulsSeniorom” w Poniedziałek Wielkanocny w TV Puls: „Wspólnie wspieramy seniorów - uchodźców z Ukrainy”

- W ostatnim czasie koncentrujemy się, jako fundacja, na pomaganiu seniorom - uchodźcom z Ukrainy. To osoby samotne, chore, którym w jesieni życia przyszło zmierzyć się z wielkim dramatem wojny. Jest to dla nich ogromnie bolesne doświadczenie. Angażujemy się w wiele działań pomocowych, a jednym z nich jest przekazanie wpływów z charytatywnego bloku reklamowego „#TvPulsSeniorom” właśnie na rzecz seniorów z Ukrainy. Razem możemy więcej!

- powiedziała Erin Dąbska, prezeska i założycielka Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

- Jako Telewizja Puls od lat wspieramy podopiecznych Fundacji TV Puls „Pod Dębem” - a w obecnych, niełatwych czasach działamy  jeszcze intensywniej. Już teraz serdecznie dziękuję wszystkim naszym partnerom za ponowne zaangażowanie i udział w charytatywnym bloku reklamowym „#TvPulsSeniorom”

- powiedział Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls, nadawcy kanałów TV Puls i Puls 2.


Spoty promujące blok można obecnie oglądać na antenach stacji TV Puls i Puls 2. Blok zostanie wyemitowany w poniedziałek, 18 kwietnia br. o godzinie 17:30, przed filmem „Jutro będziemy szczęśliwi” (więcej tutaj). Dodajmy, że będzie to kolejny charytatywny blok reklamowy TV Puls (więcej tutaj).

Podopiecznym Fundacji TV Puls „Pod Dębem” można pomagać  przez cały rok - wysyłając SMS o treści „Wspieram” pod numer 72165. Koszt SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Uruchomiono także specjalne subkonto fundacji - wpłaty na nie zostaną w całości przeznaczone na pomoc uchodźcom z Ukrainy (numer konta: 75 1090 1043 0000 0001 3256 2320).

Działania te odbywają się w związku z trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę.

O Fundacji TV Puls „Pod Dębem”

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” pomaga seniorom bez przerwy od 2013 roku. Pod stałą opieką fundacji znajduje się 15 domów pomocy, gdzie mieszka blisko 2000 podopiecznych. Wśród działań Fundacji znajdują się m.in.: wsparcie w pandemii - dostarczanie środków higieny osobistej, środków medycznych, sprzętu medycznego; dostarczanie sprzętu technologicznego i nauka seniorów jak z niego korzystać; kreowanie projektów, w których zbliża się młodsze pokolenia i seniorów budując relacje wielopokoleniowe; doposażanie pomieszczeń sanitarnych, pokoi terapii zajęciowej, sal rehabilitacyjnych, łazienek, pokoi podopiecznych seniorów; zapewnianie łóżek medycznych i rehabilitacyjnych, mebli, sprzętu rehabilitacyjnego.

Fundacja działa dzięki środkom finansowym przekazywanym przez Telewizję Puls oraz wpłatom darczyńców. Wpłat można dokonać: na konto bankowe Santander Bank Polska: 26 1090 1043 0000 0001 3256 2329, tytuł przelewu: „Wspieram cele statutowe fundacji”, wysyłając SMS o treści „Wspieram” na numer 72165 - koszt za SMS-a to 2,00 zł (2,46 zł z VAT). - Przekazane darowizny  pieniężne, wykorzystywane są na działalność statutową Fundacji TV Puls „Pod Dębem”. Razem możemy więcej! - czytamy w komunikacie.

„#TVPulsSeniorom” - emisja w poniedziałek, 18 kwietnia 2022 roku o godz. 17:30 w TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...