reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Muzyczny kanał pop-up That's Music

dodano: 2022-04-16 10:03
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Thats TV Lokalny operator That's TV uruchomił pop-up'owy kanał muzyczny That's Music skoncentrowany na klasykę utworów z różnych dekad. That's Music jest dostępny od 13 kwietnia br. na wyłączność naziemnej telewizji Freeview w wybranych regionach Wielkiej Brytanii. Do transmisji wykorzystano pojemność multipleksu COM7 uwolnioną przez usunięcie kanału RT HD.

http://www.thats.tv/
Thats TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
That's Music zakończy nadawanie w czerwcu 2022 roku. Niestety nie będzie szeroko dostępny ze względu na ograniczony zasięg.

W ofercie Freeview, That's Music znajduje się bezpośrednio obok siostrzanego kanału That's TV UK, znanego również jako That's TV Gold na satelicie Astra 2G (28,2°E) i w usługach satelitarnych Freesat i Sky UK.

Dwa kanały będą się uzupełniać w ciągu dnia. Przykładowo, gdy pierwszy kanał emituje blok muzyczny z lat 80-tych, drugi kanał skupi się na muzyce z lat 70-tych. Wieczorami That's TV UK pokaże klasyczne programy rozrywkowe i komediowe, takie jak „Kenny Everett Video Show­”, „Kumarowie pod numerem 42­”, „Hale i Pace­” czy „Latający cyrk Monty Pythona”.

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...