reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec Lifetime HD w IPTV i OTT Polsat Box

dodano: 2022-04-28 16:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Polsat Plus

Lifetime od 14.09.2017 Na miesiąc przed zakończeniem nadawania kanału Lifetime w Polsce, operator platformy Polsat Box przypomina, że stacja zostanie wyłączona również z jego ofert IPTV i OTT. Dodajmy, że Lifetime HD został usunięty z przekazu satelitarnego już na początku lutego br., a więc dostęp do niego abonenci ofert satelitarnych platform Polsat Box, CANAL+ i Orange TV utracili już wcześniej.

Lifetime HD kanał


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat Box informuje swoich abonentów, że z dniem 31 maja 2022 roku kanał Lifetime HD dostępny na pozycji 496 w telewizji internetowej OTT oraz na pozycji 986 w telewizji kablowej IPTV zakończy nadawanie sygnału na terenie kraju.

Lifetime rozpoczął nadawanie w Polsce dnia 3 grudnia 2014 roku. Jest kanałem rozrywkowym skierowanym do kobiet. Jego nadawcą jest A+E Networks UK.

A+E Networks UK w swoim portfolio kanałów tematycznych i rozrywkowych na polskim rynku oprócz Lifetime oferuje także History, History2 oraz Crime+Investigation Polsat (we współpracy z Telewizją Polsat). Stacje te są obsługiwane przez A+E Networks Poland z siedzibą w Warszawie, część A+E Networks UK.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...