reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Koniec Lifetime HD na satelicie z końcem stycznia

dodano: 2021-12-28 15:54
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Lifetime od 14.09.2017 Operator platformy Polsat Box informuje swoich abonentów, że od 1 lutego 2022 roku kanał Lifetime HD nie będzie dłużej dostępny w jego ofercie. Dotyczy to również platform CANAL+ i Orange TV, jednak nie sieci kablowych, IPTV i OTT - tam stacja będzie oferowana do końca maja 2022 roku, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dowiedział się satkurier.pl. Nadawcą Lifetime HD jest A+E Networks UK.

Lifetime HD kanał


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Informujemy, że z dniem 31.01.2022 r. kanał Lifetime HD dostępny na pozycji 986 zakończy nadawanie sygnału satelitarnego na terenie kraju. Jeżeli kanał Lifetime HD jest gwarantowany w Państwa Umowie lub Aneksie i nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez obowiązku zwrotu ulgi, w przypadku gdy była ona przyznana w umowie i rozwiązanie nastąpiłoby w Okresie Podstawowym. Oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać na zasadach określonych w Umowie Abonenckiej, w terminie nie krótszym niż do dnia wejścia tych zmian w życie tj. 31.01.2022 r. - przekazuje abonentom Cyfrowy Polsat, operator platformy Polsat Box.

Lifetime rozpoczął nadawanie w Polsce dnia 3 grudnia 2014 roku. Jest kanałem rozrywkowym skierowanym do kobiet. „Prowokuje, opowiada fascynujące historie i zachęca do działania” - czytamy w opisie stacji.
 

- Wyłączenie kanału Lifetime w ofercie poszczególnych operatorów odbywa się zgodnie z umowami, które determinują datę zakończenia nadawania. Do końca stycznia wyłączone zostanie nadawanie satelitarne, natomiast kanał dostępny będzie drogą kablową, w OTT i IPTV do końca maja 2022 roku - poinformowała satkurier.pl Katarzyna Grynienko, PR & Digital Manager na Polskę i cały region Europy Środkowo-Wschodniej w A+E Network.

Warto przypomnieć, że już w październiku br. Polsat Box przeniósł kanał Lifetime na odległą 986. pozycję na swojej liście. CANAL+ przesunął ją również niżej niż dotychczas - na pozycję 214.

A+E Networks UK w swoim portfolio kanałów tematycznych i rozrywkowych na polskim rynku oprócz Lifetime oferuje także History, History2 oraz Crime+Investigation Polsat (we współpracy z Telewizją Polsat). Stacje te są obsługiwane przez A+E Networks Poland z siedzibą w Warszawie, część A+E Networks UK.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...