reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promocja na pakiety Eleven Sports

dodano: 2022-05-31 12:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Eleven Sports Od 31 maja do 4 czerwca br. obowiązuje promocja na pakiety półroczny i roczny usługi streamingowej Eleven Sports, dające pełny dostęp drogą internetową do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, odpowiednio przez 180 i 365 dni. Zniżka na te pakiety wynosi 30 proc. Z promocji można skorzystać na stronie internetowej www.elevensports.pl/pakiety.

Eleven Sports
Eleven Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W promocji pakiet półroczny Eleven Sports kosztuje 62,93 zł zamiast 89,90 zł, a roczny 111,30 zł zamiast 159 zł. W przeliczeniu to około 10,50 zł za miesiąc dla pakietu półrocznego oraz około 9,20 zł za miesiąc w przypadku pakietu rocznego. Eleven Sports oferuje jeszcze pakiet miesięczny (30-dniowy) w cenie 15,90 zł. Jednak w tym przypadku nadawca nie przewidział żadnej promocji.

Kanały Eleven Sports można oglądać na elevensports.pl, w aplikacjach na urządzenia mobilne iOS i Android oraz w aplikacji na Samsung Smart TV z systemem Tizen.

Jednocześnie nadawca przypomina, że gdy się ma już aktywny pakiet, najpierw trzeba zakończyć automatyczne odnawianie subskrypcji w swoim profilu w serwisie i dopiero potem wykupić pakiet promocyjny, który zacznie być aktywny po zakończeniu obecnej subskrypcji.
 
Eleven Sports to stacja telewizyjna mająca w swojej ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe. W dostępnych w Polsce czterech kanałach premium, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, oprócz relacji na żywo z wielkich imprez sportowych, można oglądać również programy przygotowywane lokalnie. Produkowane według najwyższych standardów kanały telewizyjne nadają całodobowo i w rozdzielczości HD. Eleven Sports 1 dostępny jest również w jakości 4K. W Polsce kanały Eleven Sports można oglądać na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, między innymi takich jak: Polsat Box, Canal+, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, Inea, Toya czy Netia. Od maja 2018 roku Eleven Sports Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Polsat Plus, która jest większościowym udziałowcem spółki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...