reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aplikacja Televio na telewizorach Samsung

dodano: 2022-06-10 10:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Televio/satkurier.pl

Televio Telewizja Internetowa Televio udostępniła swoją aplikację na telewizorach Samsung Smart TV. Platforma pozwala na oglądanie ponad 100 kanałów i korzystanie z dodatkowych funkcji, takich jak nagrywanie w chmurze, przewijanie wybranych kanałów i programów do 7 dni wstecz. Obsługa aplikacji Televio została udostępniona dla Samsung Smart TV z systemem Tizen z roku 2017 i nowszych.

Televio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja internetowa Televio oficjalnie poszerza ofertę obsługiwanych platform o nowe urządzenie - telewizor Samsung. Jest to jedna z najchętniej wybieranych marek Smart TV w Polsce, dlatego wprowadzenie jej było priorytetem od momentu uruchomienia usługi, informuje operator. Po kilku miesiącach starań posiadacze telewizorów Samsung mogą wreszcie korzystać z Televio także na swoich urządzeniach.

- W 2020 roku ponad 2 mln gospodarstw domowych w Polsce korzystało z telewizorów Samsung, a spodziewamy się, że teraz ta liczba będzie jeszcze większa. Dlatego od początku pracowaliśmy nad tym, aby nasza usługa była dostępna również na tych urządzeniach. Po kilku miesiącach wreszcie się udało - mówi Michal Jura, prezes zarządu Horyzont Media S.A.

Niezależnie od dostawcy usług internetowych, dzięki telewizji podłączonej do Internetu, można natychmiast oglądać ponad 100 kanałów bezpośrednio na telewizorze. Aplikacja oferuje również możliwość korzystania z zaawansowanych funkcji, jak nagrywanie audycji bezpośrednio w aplikacji lub przewijanie wybranych kanałów do 7 dni wstecz.

Obsługiwane przez Televio urządzenia i platformy: telewizory LG Smart TV z WebOS; telewizory Samsung Smart TV z Tizen (modele od 2017 roku); Android TV (w tym telewizory TCL, Thomson, Sony i Philips oraz androidowe boxy); Apple TV; urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Możliwe jest też korzystanie z usługi na przeglądarce w komputerze lub laptopie. Wspierane są też protokoły Google Cast i AirPlay.

Televio oferuje trzy pakiety: Basic, Family i Premium, z późniejszą możliwością rozszerzenia oferty, w cenach odpowiednio 9,90 zł miesięcznie, 29,90 zł miesięcznie (w promocji 1 zł za pierwszy miesiąc) i 39,90 zł miesięcznie.

Za Televio odpowiada polska firma Horyzont Media. Serwis jest owocem współpracy z czeską firmą ModernTV, która oferuje na rynkach czeskim i słowackim odpowiednio SledovaniTV i SledovanieTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...