reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje Sunflower TV dla ukraińskich dzieci

dodano: 2022-06-18 21:39 | aktualizacja: 2022-06-18 22:40
autor: RO | źródło: advanced-television.com

Sunflower TV Nowy, darmowy kanał YouTube, stworzony specjalnie dla ukraińskich dzieci przesiedlonych przez wojnę, zostanie uruchomiony latem w Wielkiej Brytanii i Europie. Sunflower TV zapewni rozrywkę i odpoczynek dla dzieci-uchodźców z Ukrainy, oferując do 200 godzin ukraińskich i brytyjskich treści.

https://1.bp.blogspot.com/-JcW87Vlmv5g/Vzcz1bx_POI/AAAAAAAAAwA/eSwWtgGDU4IKev3ok9gbPHzPX2MPuILLACLcB
kanały dla dzieci


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Startujący już 1 lipca 2022 r. Sunflower TV ma zawierać szereg dubbingowanych, brytyjskich programów dla dzieci, takich jak „Świnka Peppa”, „Odlotowcy Go Jetters!”, „Małe królestwo Bena i Holly”, „Tomek i przyjaciele”, „Jaś Fasola animowany”, „JoJo i Babcia” czy „Kit and Pup”.

Na kanale pojawią się również programy wyprodukowane przez ukraińskich producentów o takich tytułach, jak „Brave Bunnies” czy „Eskimo Girl”.

Wiele organizacji, koordynowanych przez brytyjską organizację PACT reprezentującą kompanie mediowe, połączyło siły, aby stworzyć dedykowany kanał oferujący programy dla małych ukraińskich dzieci w Wielkiej Brytanii i Europie. Sunflower TV ma oderwać ich umysły od okropnych doświadczeń, przez które przechodzą.

Projekt uzyskał wsparcie od szeregu kluczowych organizacji, w tym firm produkcyjnych, nadawców, dystrybutorów i twórców treści zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Ukrainie. Wśród zaangażowanych firm są Aardman, BBC i BBC Studios, Channel 4, Channel 5, Milkshake!, S4C, Entertainment One, Film.UA, Fremantle, ITV i ITV Studios, Mattel, Paramount i Nickelodeon, Sky, StarLightMedia i YouTube.
 

Źródło: advanced-television.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...