reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje Sunflower TV dla ukraińskich dzieci

dodano: 2022-06-18 21:39 | aktualizacja: 2022-06-18 22:40
autor: RO | źródło: advanced-television.com

Sunflower TV Nowy, darmowy kanał YouTube, stworzony specjalnie dla ukraińskich dzieci przesiedlonych przez wojnę, zostanie uruchomiony latem w Wielkiej Brytanii i Europie. Sunflower TV zapewni rozrywkę i odpoczynek dla dzieci-uchodźców z Ukrainy, oferując do 200 godzin ukraińskich i brytyjskich treści.

https://1.bp.blogspot.com/-JcW87Vlmv5g/Vzcz1bx_POI/AAAAAAAAAwA/eSwWtgGDU4IKev3ok9gbPHzPX2MPuILLACLcB
kanały dla dzieci


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Startujący już 1 lipca 2022 r. Sunflower TV ma zawierać szereg dubbingowanych, brytyjskich programów dla dzieci, takich jak „Świnka Peppa”, „Odlotowcy Go Jetters!”, „Małe królestwo Bena i Holly”, „Tomek i przyjaciele”, „Jaś Fasola animowany”, „JoJo i Babcia” czy „Kit and Pup”.

Na kanale pojawią się również programy wyprodukowane przez ukraińskich producentów o takich tytułach, jak „Brave Bunnies” czy „Eskimo Girl”.

Wiele organizacji, koordynowanych przez brytyjską organizację PACT reprezentującą kompanie mediowe, połączyło siły, aby stworzyć dedykowany kanał oferujący programy dla małych ukraińskich dzieci w Wielkiej Brytanii i Europie. Sunflower TV ma oderwać ich umysły od okropnych doświadczeń, przez które przechodzą.

Projekt uzyskał wsparcie od szeregu kluczowych organizacji, w tym firm produkcyjnych, nadawców, dystrybutorów i twórców treści zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Ukrainie. Wśród zaangażowanych firm są Aardman, BBC i BBC Studios, Channel 4, Channel 5, Milkshake!, S4C, Entertainment One, Film.UA, Fremantle, ITV i ITV Studios, Mattel, Paramount i Nickelodeon, Sky, StarLightMedia i YouTube.
 

Źródło: advanced-television.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...