reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mój gruby trener” 2 w Discovery Life

dodano: 2022-07-06 07:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Discovery Life „Mój gruby trener” W czwartek, 7 lipca br. o godz. 20:50 w kanale Discovery Life wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu amerykańskiego programu „Mój gruby trener” („Fit To Fat To Fit”). Trenerzy personalni dają swoim podopiecznym wskazówki jak schudnąć. Jednak często nie rozumieją z czym tak naprawdę muszą się zmagać ich klienci. Jak zapowiada nadawca, w programie „Mój gruby trener” instruktorzy fitnessu podejmują się wyjątkowego wyzwania. Przez kilka miesięcy rezygnują ze zdrowego stylu życia i celowo przybierają na wadze. Następnie, wspólnie ze swoimi klientami, zrzucają zbędne kilogramy. Czy to nietypowe doświadczenie przyniesie pożądane skutki?

Discovery Life „Mój gruby trener”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Mój gruby trener” przedstawia losy trenerów personalnych, którzy dobrowolnie decydują się znacznie przytyć w ciągu kilku miesięcy tylko po to, aby wspólnie ze swoimi podopiecznymi zmierzyć się z trudnym procesem odchudzania. Celem eksperymentu jest umożliwienie trenerom zrozumienia problemów swoich otyłych klientów i praktycznego poznania ich zmagań podczas utraty kilogramów. Instruktorzy fitnessu zyskują nową perspektywę i w efekcie traktują swoich podopiecznych z większą empatią. Okazuje się, że podczas odchudzania wsparcie psychiczne i emocjonalne odgrywa równie ważną rolę co planowanie posiłków i treningów.

W programie trenerzy zostają poddani próbie. Czy ich poświęcenie wystarczy, aby pomóc klientom w uzyskaniu wymarzonej sylwetki? Presja ciąży zarówno na trenerach, jak i klientach. Gdy ujawnione zostaną ostateczne wyniki eksperymentu, widzowie przekonają się, jak podczas eksperymentu zmieniło się życie trenerów i ich podopiecznych. Jedno jest pewne. Prowadzenie niezdrowego stylu życia wpływa nie tylko na wygląd, ale również na finanse, radzenie sobie ze stresem czy nawet relacje międzyludzkie.

Premierowe odcinki drugiego sezonu programu „Mój gruby trener” będą emitowane od 7 lipca br., w czwartki o godzinie 20:50 na antenie kanału Discovery Life (więcej tutaj).
 
Katie Mack w programie „Mój gruby trener”, foto: Warner Bros. Discovery
Katie Mack w programie „Mój gruby trener”, foto: Warner Bros. Discovery
Katie Mack w programie „Mój gruby trener”, foto: Warner Bros. Discovery
Katie Mack w programie „Mój gruby trener”, foto: Warner Bros. Discovery
Tasha Cruz w programie „Mój gruby trener”, foto: Warner Bros. Discovery
Tasha Cruz w programie „Mój gruby trener”, foto: Warner Bros. Discovery


„Mój gruby trener” - sezon 2., emisja w czwartki (od 7 lipca 2022 roku) o godz. 20:50 w Discovery Life.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...