reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nieoczywiste miejsca” 3 w TVN Style

dodano: 2022-08-20 03:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

HGTV „Nieoczywiste miejsca” Katarzyna Jaroszyńska W niedzielę, 21 sierpnia br. o godz. 14:35 w kanale TVN Style wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 3. sezonu polskiego programu „Nieoczywiste miejsca”. Jak zapowiada nadawca, Katarzyna Jaroszyńska ponownie ruszy w Polskę w poszukiwaniu „Nieoczywistych miejsc”. Pokaże ciekawe i oryginalne domy, powstałe na bazie niebanalnych, nieraz szalonych pomysłów ich właścicieli. Po raz kolejny okaże się, że Polakom ciągle nie brakuje fantazji i odwagi do realizacji najbardziej zwariowanych projektów. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVN Style i ITVN (TVN International). Dodajmy, że dotąd premierowe odcinki były pokazywane najpierw w kanale HGTV.

HGTV „Nieoczywiste miejsca” Katarzyna Jaroszyńska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polska pełna jest nieoczywistych miejsc: domów ukrytych na drzewach, ekologicznych budynków, mieszkań w starych budynkach gospodarczych i takich stworzonych w miejscach, które pamiętają dawne czasy. Katarzyna Jaroszyńska po raz trzeci wyrusza w Polskę, żeby poznać właścicieli tych domów.

W każdym odcinku przedstawione zostaną trzy historie, które mają wspólny mianownik. Widzowie poznają właścicieli domów w wagonie, autobusie i na dworcu. Sprawdzą, jak mieszka się w trójkątnym domu i czy namiot może być nieoczywistym miejscem. Katarzyna Jaroszyńska odwiedzi też domy zawieszone kilka metrów nad ziemią i zobaczy, czy stara stodoła, świniarnia albo kuźnia mogą zmienić się w przytulne miejsce do życia dla rodziny. Jak zapewnia nadawca, każda z tych historii może być inspiracją do zmiany i dowodem na to, że odwaga, wyobraźnia i odrobina szaleństwa to najlepszy przepis na stworzenie swojego, nieoczywistego miejsca na ziemi.

- Nowy sezon. Nowe, nieoczywiste miejsca. Jesteście ciekawi, co czeka nas w nowym sezonie programu, prowadzonego przez Katarzynę Jaroszewską? Gwarantujemy wam, że nudy nie będzie. Odwiedzimy przepiękne miejsce, poznamy niesamowitych ludzi, którzy podążając za marzeniami, stworzyli wyjątkowe przestrzenie. Nieoczywiste miejsca są wszędzie. Blisko dużych miast lub z dala od nich. Wystarczy zatrzymać się na chwilę i rozejrzeć się dookoła. Może jedno z takich miejsc jest blisko ciebie? W nowym sezonie sprawdzimy, na czym polega tworzenie własnego miejsca, budowanie domu. Poznamy nowe rozwiązania, które mogą zainspirować was do stworzenia własnych, nieoczywistych miejsc - zapowiada nadawca.

Bohaterowie pierwszego odcinka nowego sezonu „Nieoczywistych miejsc” uznali, że idealnym miejscem do życia nie musi być klasyczny dom i rzucają nowe światło na hasło „transport publiczny”. Potencjał do zamieszkania dostrzegli w starych dworcowych budynkach, kolejowych wagonach, a nawet w miejskim autobusie.

40. urodziny były przełomowym momentem w życiu Wioli. Rzuciła pracę i postanowiła stworzyć nieoczywiste miejsce dla siebie i swoich gości. Na trasie, którą kiedyś jeździła codziennie do biura, postawiła swoją stację i pociąg, którym można przenieść się w czasie. Marcin od dawna marzył o podróżach kamperem ze swoją rodziną. W trakcie poszukiwań odpowiedniego modelu na jego drodze pojawił się miejski autobus i to właśnie w nim zbudował wymarzony dom na kółkach. Kiedy mama Moniki przestała chodzić i zamieszkała z jej rodziną, Monika poczuła, że w kamienicy w Warszawie jest dla nich za ciasno. Sprzedała mieszkanie w stolicy i kupiła zabytkowy dworzec w miejscowości Ostrowite. Ostatni pociąg zatrzymał się tu w 1989 roku, ale dzisiaj miejsce tętni rodzinnym życiem.

Program dostępny jest także dla użytkowników serwisu VOD Player (więcej tutaj).
 
Katarzyna Jaroszyńska (z prawej) i uczestniczka programu „Nieoczywiste miejsca”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Katarzyna Jaroszyńska (z prawej) i uczestniczka programu „Nieoczywiste miejsca”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Nieoczywiste miejsca” - sezon 3., emisja w niedziele (od 21 sierpnia 2022 roku) o godz. 14:35 w TVN Style. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN Style i ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...