reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney Channel z nowym logo w Polsce [wideo]

dodano: 2022-09-01 11:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: The Walt Disney Company

Disney Channel nowe logo od 1.09.2022 1 września br. na antenie Disney Channel pojawi się nowa, odmieniona oprawa graficzna, a wraz z nią odświeżone logo. Jak informuje nadawca, zmiany podkreślą niezwykle szeroką ofertę seriali animowanych niezmiennie uwielbianych przez dzieci i młodzież.

satkurier.pl
Disney Channel nowe logo od 1.09.2022


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Disney Channel to kanał skierowany do dzieci w wieku od 6 do 9 lat, który od ponad 16 lat opowiada wspaniałe historie pełne muzyki, przyjaźni, dobrej zabawy i przygody. W ofercie kanału znajdują się ukochane przez dzieci seriale, takie jak: „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” czy „Ghostforce”.
 
Nowa oprawa graficzna Disney Channel od 1 września 2022 r.

Wraz z odświeżoną oprawą kanału, na antenie zagoszczą nowe odcinki uwielbianych już przez dzieci serii, takich jak: „Molly i Duch” oraz „Ghostforce” oraz zupełnie nowy serial animowany „Szkoła Wikingów”, dostępne tylko w Disney Channel.
 

- Kanały linearne znajdujące się w portfolio Disneya, nieustannie cieszą się popularnością w Polsce oraz pozostałych krajach Europy Środkowej oraz zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach. Dlatego cały czas rozwijamy naszą ofertę programową i inwestujemy w ich rozwój, czego przykładem jest zupełnie nowa odsłona kanału Disney Channel. Liczymy, że zaproponowane zmiany w oprawie Disney Channel spotkają się z uznaniem naszych oddanych widzów - mówi Edyta Pytlewska-Mele, VP & General Manager Networks w The Walt Disney Company Central Europe.

Treści Disney Channel wspierają wartości, które pomagają dzieciom stawić czoła wyzwaniom dorastania, zachęcają je do wiary w siebie, spełniania marzeń i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, podkreśla nadawca.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...