reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney Channel z nowym logo w Polsce [wideo]

dodano: 2022-09-01 11:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: The Walt Disney Company

Disney Channel nowe logo od 1.09.2022 1 września br. na antenie Disney Channel pojawi się nowa, odmieniona oprawa graficzna, a wraz z nią odświeżone logo. Jak informuje nadawca, zmiany podkreślą niezwykle szeroką ofertę seriali animowanych niezmiennie uwielbianych przez dzieci i młodzież.

satkurier.pl
Disney Channel nowe logo od 1.09.2022


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Disney Channel to kanał skierowany do dzieci w wieku od 6 do 9 lat, który od ponad 16 lat opowiada wspaniałe historie pełne muzyki, przyjaźni, dobrej zabawy i przygody. W ofercie kanału znajdują się ukochane przez dzieci seriale, takie jak: „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” czy „Ghostforce”.
 
Nowa oprawa graficzna Disney Channel od 1 września 2022 r.

Wraz z odświeżoną oprawą kanału, na antenie zagoszczą nowe odcinki uwielbianych już przez dzieci serii, takich jak: „Molly i Duch” oraz „Ghostforce” oraz zupełnie nowy serial animowany „Szkoła Wikingów”, dostępne tylko w Disney Channel.
 

- Kanały linearne znajdujące się w portfolio Disneya, nieustannie cieszą się popularnością w Polsce oraz pozostałych krajach Europy Środkowej oraz zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach. Dlatego cały czas rozwijamy naszą ofertę programową i inwestujemy w ich rozwój, czego przykładem jest zupełnie nowa odsłona kanału Disney Channel. Liczymy, że zaproponowane zmiany w oprawie Disney Channel spotkają się z uznaniem naszych oddanych widzów - mówi Edyta Pytlewska-Mele, VP & General Manager Networks w The Walt Disney Company Central Europe.

Treści Disney Channel wspierają wartości, które pomagają dzieciom stawić czoła wyzwaniom dorastania, zachęcają je do wiary w siebie, spełniania marzeń i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, podkreśla nadawca.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...