reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Top model” 11 w TVN i ITVN

dodano: 2022-09-07 09:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Top model” W środę, 7 września br. o godz. 21:35 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 11. sezonu polskiego programu „Top model”. Widowisko to zobaczą również widzowie kanału ITVN (TVN International). Wystąpią Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Michał Piróg i Marcin Tyszka. Gościnnie pojawią się Aleksandra Adamska, Jessica Mercedes Kirschner „Jemerced”, Katarzyna Zillmann, Klaudia El Dursi („Hotel Paradise” w TVN7), Dominika Wysocka, Marianna Kowalewska, Maria Dębska, Natasza Parzymies, Paulina Krupińska („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International), Michał Czernecki, Łukasz Mróz „Mrozu” i Mateusz Zawistowski „Żabson”.

TVN „Top model”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, czas zabłysnąć. Rusza nowy sezon programu „Top model”. Kto tym razem olśni jurorów i otrzyma szansę, by zawalczyć o swoje miejsce w świecie mody? Zadania w malowniczych lokalizacjach, eksperci w roli mentorów, nowi uczestnicy i niezastąpione jury. Jedenasty sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Jak czytamy w opisie, „Top model” podąża za trendami w świecie mody. Kandydaci na modeli muszą doskonale czuć się przed aparatem i kamerą, ale przede wszystkim wyróżniać się z tłumu niebanalną osobowością i charyzmą. Przed jurorami trudne zadanie. To do nich należy decyzja kogo spośród tysięcy chętnych zaprosić do kolejnego etapu. Czy wybrani przez nich kandydaci sprostają wyzwaniom postawionym przed nimi w programie?

Świat mody zmienia się bardzo dynamicznie, a wraz z nim podejście do modelingu i oczekiwania wobec uczestników. Poza pokazami i sesjami zdjęciowymi to również komercyjne kampanie i obecność w mediach społecznościowych. Zaproszeni do programu profesjonaliści będą służyć radą, by pokazać jak wygląda nowoczesny świat mody. To agenci modelek, styliści, projektanci, influencerzy, a także założyciele marek modowych, którzy doświadczenie zdobywali na międzynarodowych rynkach, pracując z osobowościami światów mody i show-biznesu.

W tym sezonie wśród wyjątkowych zaproszonych do programu znaleźli się również: Aleksandra Adamska, Jessica Mercedes Kirschner „Jemerced”, Katarzyna Zillmann, Klaudia El Dursi („Hotel Paradise” w TVN7 - więcej tutaj), Dominika Wysocka, Marianna Kowalewska, Maria Dębska, Natasza Parzymies, Paulina Krupińska („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj), Michał Czernecki, Łukasz Mróz „Mrozu” i Mateusz Zawistowski „Żabson”.

Uczestników oceniać będzie jury w niezmienionym składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Michał Piróg udzieli wsparcia i zmotywuje kandydatów (więcej tutaj).
 
Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Joanna Krupa w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Joanna Krupa w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Joanna Krupa, Michał Piróg i Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Joanna Krupa, Michał Piróg i Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa, Michał Piróg i Dawid Woliński w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa, Michał Piróg i Dawid Woliński w programie „Top model”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Top model” - sezon 11., emisja w środy (od 7 września 2022 roku) o godz. 21:35 w TVN. Program ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...