reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polskie zbrodnie w październiku w CBS Reality

dodano: 2022-09-16 02:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W październiku br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Rutynowa kontrola trzeźwości” (sezon 14.), „Zbrodnia bez ciała” (sezon 1.), „Przemoc domowa bez tabu” (sezon 1.) i „Łowcy defraudantów” (sezony 1., 2., 3. i 4.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2022 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Rutynowa kontrola trzeźwości” 14
emisja: codziennie (od 1 października br.) o 20:00

Program będzie emitowany codziennie w godzinach 20:00 i 20:30, od soboty do soboty, od 1 do 8 października br. „Rutynowa kontrola trzeźwości” to serial dokumentalny, dzięki któremu widzowie obserwują działania policji w ich niekończącej się walce o powstrzymanie zagrożeń stwarzanych przez kierowców pod wpływem alkoholu i narkotyków. Widzowie podążają za policjantami w australijskim stanie Wiktoria, gdy stają twarzą w twarz z zagrożeniami stwarzanymi przez nieodpowiedzialnych kierowców. Będą świadkami wszystkich dramatów i frustracji, z którymi policja ma do czynienia każdego dnia, gdy stawia czoła kierowcom, którzy albo za dużo wypili, albo są pod wpływem narkotyków (więcej tutaj).

„Zbrodnia bez ciała”
emisja: we wtorki (od 4 października br.) o 21:00

Program będzie emitowany w wtorki o godzinie 21:00, od 4 października br. Nie ma ciała, nie ma zbrodni. Ale czy na pewno? Oto pięć zabójstw, których sprawcy byli pewni, że dokonali zbrodni doskonałej. Jednak choć ciała swych ofiar - żon, byłych kochanek czy kolegów - ukryli tak, że przed procesem nie udało się ich odnaleźć, zostali przez sąd skazani za zabójstwo. Serial dokumentalny „Zbrodnia bez ciała” przybliża śledztwa prowadzone w tych sprawach, a opowiadają o nich kryminalistycy, psychologowie, lokalni dziennikarze, a także dwoje głównych ekspertów: współautorka książki „Zbrodnie bez ciał” Diana Brzezińska i profiler Jan Gołębiowski (więcej tutaj).

„Przemoc domowa bez tabu”
emisja: w niedziele (od 9 października br.) o 21:00

Program będzie emitowany w niedziele o godzinie 21:00, od 9 do 23 października br. Większość osób doświadczających przemocy domowej nigdy nie zgłasza się na policję, a ich oprawcy nie zostają pociągnięci do odpowiedzialności. W tej serii dziennikarka śledcza Jess Hill rzuca światło na kuchnie, sypialnie i salony, w których przemoc niszczy ludzkie życia. Odnajduje ocalałych, którzy opisują zmieniające się zachowania krzywdzących ich bliskich - z przemocą jako jednym z wielu elementów. Rozmawia ze sprawcami i specjalistami, którzy pracują z nimi, aby ograniczyć ich destrukcyjne działania. Skupiając się na rozwiązaniach, Jess Hill bada nowe, radykalne innowacje, które mogą mieć decydujący wpływ na zahamowanie przemocowego kryzysu w naszych domach.

„Łowcy defraudantów” 1, 2, 3, 4
emisja: codziennie (od 10 października br.) o 16:00

Program będzie emitowany codziennie o godzinie 16:00, od poniedziałku, 10 października do piątku, 18 listopada br. Michelle Ackerley wkracza w mroczny świat oszustw finansowych, podążając za zespołem śledczych, których zadaniem jest złapanie i skazanie każdego, kto nielegalnie wykorzystuje publiczne pieniądze Wielkiej Brytanii. Oszust prowadzący podwójne życie, scam wyłudzający miliony od osób z niepełnosprawnościami, dekadenccy dentyści z wystawnym trybem życia, a nawet nieuczciwy dyrektor szkoły, który wykorzystał szkolne fundusze do spełniania seksualnych zachcianek - widzowie odkrywają największe i najbardziej szokujące przypadki kradzieży publicznych dóbr. Dołączając do kobiet i mężczyzn walczących z oszustwami, obserwują, jak zwalczyć to, co jest obecnie największym przestępstwem w Wielkiej Brytanii, kosztującym podatników ponad 110 miliardów funtów rocznie.
 
Michelle Ackerley w programie „Łowcy defraudantów”, foto: AMC Networks International
Michelle Ackerley w programie „Łowcy defraudantów”, foto: AMC Networks International
Jess Hill w programie „Przemoc domowa bez tabu”, foto: AMC Networks International
Jess Hill w programie „Przemoc domowa bez tabu”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...