reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zbrodnie w Polsce w grudniu w CBS Reality

dodano: 2021-11-21 23:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W grudniu br. kanał CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Niania na ratunek” (sezony 1., 2. i 3.), „Strzegąc granic” (sezon 12.), „Nowozelandzki patrol wodny“, „Rutynowa kontrola trzeźwości” (sezony 11., 12. i 13.), „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” (sezony 1. i 2.) i „Loty na granicy śmierci” (sezony 1. i 2.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2021 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Niania na ratunek” 1, 2 i 3
emisja: od poniedziałku do piątku (od 6 grudnia br.) o 13:00

Program będzie emitowany w dni powszednie o godzinie 13:00, od 6 do 24 grudnia br. Seria śledzi losy Kathryn Mewes, profesjonalnej niani, która odpowiada na prośby o pomoc od zdesperowanych rodziców. W programie niania pomaga rodzinom zmagającym się z marudnymi niejadkami, napadami złości u dzieci i nieprzespanymi nocami. Kathryn Mewes odwiedza gospodarstwa domowe, w których rządzą rozwydrzone maluchy i wprowadza w życie swój unikalny trzydniowy plan działania. Daje rodzicom narzędzia i rady, dzięki którym będą mogli stworzyć szczęśliwy i spokojny dom. Dzięki swojemu dwudziestoletniemu doświadczeniu Kathryn Mewes wie, że zrozumienie punktu widzenia dziecka jest kluczowe. Kathryn Mewes uczy rodziców umiejętności, których potrzebują, by skutecznie komunikować się i współdziałać ze swoimi pociechami.

„Strzegąc granic” 12
emisja: codziennie (od 6 grudnia br.) o 17:00

Program będzie emitowany codziennie o godzinie 17:00, od 6 do 10 grudnia br. „Strzegąc granic” rusza z dwunastym sezonem. Seria śledzi losy pracowników nowozelandzkiej służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz nowozelandzkich służb imigracyjnych, wspieranych przez mądre zwierzęta i nowoczesne technologie. Kamery przez całą dobę obserwują pracę wyspecjalizowanych funkcjonariuszy straży granicznej. Do ich zadań należy szukanie narkotyków i nielegalnych towarów oraz wyłapywanie potencjalnego ryzyka związanego ze szkodnikami i chorobami z zagranicy, które w przypadku pojawienia się w kraju, mogłyby momentalnie sparaliżować całą gospodarkę. Funkcjonariusze monitorują i kontrolują także przylatujących pasażerów, z których każdy może okazać się niepożądanym przybyszem (więcej tutaj).

„Nowozelandzki patrol wodny“
emisja: codziennie (od 6 grudnia br.) o 19:00

Program będzie emitowany codziennie od godziny19:00, od 6 do 11 grudnia br. (po dwa odcinki). Serial dokumentalny śledzi losy odważnych zawodowców patrolujących nowozelandzkie szlaki wodne. Mieszkańcy Nowej Zelandii - wyspiarskiego kraju z tysiącami kilometrów pięknych wybrzeży, rzek i jezior - chętnie uprawiają sporty wodne. Z tymi sportami wiąże się jednak duże ryzyko. Policyjne jednostki morskie i nurkowe czuwają nad bezpieczeństwem nierozważnych pasażerów łodzi, na których odbywają się imprezy, zapobiegają wypadkom i przestępstwom popełnianym na wodzie, nadzorują tłoczne wydarzenia nad wodą i zapewniają obecność służb poszukiwawczych i ratowniczych. Jak zapowiada nadawca, każdy odcinek ukazuje wyzwania, z którymi muszą się zmagać funkcjonariusze, prezentując całe napięcie, dramat, ale też związany z tym humor. Dzięki unikalnym podwodnym zdjęciom nakręconym przez ekipę nurków, „Nowozelandzki patrol wodny“ to emocjonująca i wciągająca rozrywka w najlepszym wydaniu.

„Rutynowa kontrola trzeźwości” 11, 12 i 13
emisja: codziennie (od 6 grudnia br.) o 20:00

Program będzie emitowany codziennie od godziny 20:00, od 6 do 30 grudnia br. (po dwa odcinki). Seria śledzi pracę jednostek policji przeprowadzających rutynowe kontrole trzeźwości wśród australijskich kierowców. W pierwszym odcinku jedenastego sezonu widzowie poznają historię Shane’a. 45-letni mężczyzna wypija po pracy kilka piw w tawernie w Tamworth. Alkohol funduje szef, więc ciężko nie ulec pokusie wypicia darmowego piwa. W drodze powrotnej mężczyzna zostaje zatrzymany na test alkomatem, lecz na jego wynik musi poczekać na komisariacie. Shane miał już wcześniej kłopoty za jazdę pod wpływem alkoholu i obawia się, że mogą go czekać poważne konsekwencje. Jeśli wynik testu będzie wysoki, to te darmowe piwa mogą okazać się bardzo kosztowne (więcej tutaj).

„Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” 1 i 2
emisja: od poniedziałku do piątku (od 6 grudnia br.) o 22:00

Program będzie emitowany w dni powszednie o godzinie 22:00, od 6 do 17 grudnia br. W grudniu br. na antenie CBS Reality pojawią się dwa sezony serii „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”. Przez wszystkie historie ukazane w serii widzów przeprowadza Grażyna Biskupska. Wieloletnia funkcjonariuszka Pionu Dochodzeniowo-Śledczego, była naczelnik Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji - rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa; łączyli pozornie niezwiązane fakty, tropili morderców, brali udział w zatrzymaniach, przesłuchaniach oraz zbierali dowody potwierdzające winę sprawców. W pierwszym sezonie Grażyna Biskupska opowiada o sprawach, nad którymi pracowała w latach 90. ubiegłego wieku, natomiast drugi sezon poświęcony jest przestępstwom popełnionym w Warszawie i jej okolicach po roku 2000 (więcej tutaj).

„Loty na granicy śmierci” 1 i 2
emisja: w soboty i niedziele (od 18 grudnia br.) o 14:00

Program będzie emitowany w weekendy od godziny 14:00, od 18 grudnia 2021 roku do 15 stycznia 2022 roku (po dwa odcinki). Jak zapowiada nadawca,„Loty na granicy śmierci” to dynamiczny, pełen przygód serial opowiadający o ostatniej granicy lotnictwa, która została do pokonania - dostawach samolotów. To obciążony wysokim ryzykiem biznes, w którym co roku giną dziesiątki pilotów. W programie widzowie poznają śmiałków, którzy posiadają umiejętności, odwagę i są na tyle szaleni, by latać na niebezpiecznych trasach. Każdy odcinek śledzi brokerów lotniczych, pilotów i inżynierów, którzy sprzedają drogie prywatne samoloty nabywcom na całym świecie. Często muszą decydować się na niezwykle długie loty nad obszarami, nad którymi małe samoloty w ogóle nie powinny latać. „Loty na granicy śmierci” to serial, w którym śmiertelne ryzyko jest zawsze na horyzoncie - od przygód na dalekich wodach, poprzez konflikty międzyludzkie, aż po genialną technologię (więcej tutaj).
 
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...