We wtorek, 11 października br. w telewizji Polsat wyemitowany został premierowo 7. odcinek 6. sezonu polskiego programu „Ninja Warrior Polska”, którego producentem, na licencji Dentsu Japan, jest Jake Vision, a prowadzącą Karolina Gilon. Zmagania zawodników skomentowali Jerzy Mielewski oraz Łukasz Jurkowski „Juras”. Był to finał tej serii. Dorota Gadzińska otrzymała tytuł „Last Woman Standing”, a Paweł Murawski zakończył rywalizację z tytułem „Last Man Standing”. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanału TV6.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, to było prawdziwe trzęsienie ziemi. W tym sezonie poziom był wyśrubowany, a przeszkody w finale arcytrudne. To wszystko zaowocowało eksplozją napięcia, emocji i nieprzewidywalności na torze. Do końca widzowie nie byli pewni, który z bohaterów ninja zwycięży.
Najlepszy okazał się Paweł Murawski. To trener personalny i szkoleniowiec dyscypliny ninja. Jest absolutnie oddany swojej pasji, ekstremalnie szybki, zwinny, waleczny i wytrwały. Do tego to niezwykle serdeczny człowiek, który zawsze dopinguje swoich rywali na torze i osobiście z większością się przyjaźni. Każdego, kto wchodzi do społeczności ninja otacza opieką, daje wsparcie i traktuje jak rodzinę.
Paweł Murawski otrzymał tytuł „Last Man Standing” szóstej edycji „Ninja Warrior Polska” oraz czek o wartości 15 tysięcy złotych. Nie ukrywał wzruszenia, bo marzył o tym już od kilku lat.
- Finał był dla mnie testem nie tylko siły czy wytrzymałości, ale i charakteru. Presja ze strony potężnych rywali była ogromna, jednak to mi tego dnia udało się ją udźwignąć. To był mój piąty start w programie i stres związany z samym występem był znacznie mniejszy. Myślę, że właśnie to się w głównej mierze przyczyniło do opanowania na torze. Bardzo cieszę się z wygranej, jest to dla mnie spełnienie marzeń, chociaż wciąż jest apetyt na tzw. „Total Victory”, czyli zdobycie Góry Midoriyama!
- powiedział Paweł Murawski.
W tym sezonie przyznano także tytuł „Last Woman Standing”. Otrzymała go 23-letnia Dorota Gadzińska, która od młodzieńczych lat trenuje pod skrzydłami Roberta Bandosza, zdobywcy tytułu „Last Man Standing” drugiej edycji „Ninja Warrior Polska”. To właśnie on, wojownik ninja, zaszczepił w niej pasję do sportów przeszkodowych i stał się jej mentorem przez ostatnie 4 lata. Dorota Gadzińska mimo młodego wieku nie raz stawała na podium w polskich zawodach krótkich biegów przeszkodowych. To kobieta o wielkim sercu, potężnej sile i determinacji, a do tego niesamowicie skromna osoba, która ma szansę jeszcze nie raz nas zaskoczyć.
Powtórka finałowego odcinka szóstej serii „Ninja Warrior Polska” odbędzie się w niedzielę, 16 października br. o godzinie 13:40 na antenie Polsatu (więcej tutaj).
Karolina Gilon podczas promocji programu „Ninja Warrior Polska”, foto: WBF
Łukasz Jurkowski „Juras”, Karolina Gilon i Jerzy Mielewski w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Cyfrowy Polsat
Łukasz Jurkowski „Juras”, Dorota Gadzińska, Karolina Gilon, Paweł Murawski i Jerzy Mielewski w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Grzegorz Broniatowski
Łukasz Jurkowski „Juras”, Dorota Gadzińska, Karolina Gilon, Paweł Murawski i Jerzy Mielewski w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Grzegorz Broniatowski
„Ninja Warrior Polska” - sezon 6., emisja w niedzielę, 16 października 2022 roku o godz. 13:40 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą oglądać widzowie kanału TV6.
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.