reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec usługi Eurosport Player

dodano: 2022-11-15 10:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl/Eurosport/satkurier.pl

Eurosport Player Użytkownicy Eurosport Player są informowani, że w najbliższym czasie ten serwis streamingowy zakończy działanie w Polsce. Od 13 stycznia 2023 roku sport na żywo dostępny dotychczas w usłudze Eurosport Player będzie miał swój dom na Player.pl. Player to internetowa platforma, która umożliwia oglądanie seriali, filmów i programów telewizyjnych w dowolnym miejscu i czasie, a także transmisji sportowych i kanałów telewizyjnych na żywo.

Eurosport Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ostatnie cykliczne odnowienie subskrypcji w ramach Eurosport Playera może nastąpić najpóźniej 14 grudnia 2022 roku - po tym terminie automatyczne odnowienie nie będzie już możliwe. W przypadku subskrybentów miesięcznych, subskrypcja Eurosport Player zakończy się wraz z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego. Natomiast w przypadku subskrybentów rocznych, subskrypcja zostanie zamknięta i zwrócone zostaną pieniądze za niewykorzystany okres.

Do subskrybentów Eurosport Playera wysyłane są wiadomości, w których dostawca usług na indywidualnych zasadach oferuje prezent w postaci vouchera umożliwiającego promocyjny dostęp do pakietu „Eurosport Extra + Player z reklamami” w serwisie Player.pl.

Ile kosztuje pakiet Eurosport Extra w Playerze?

Miesięczny dostęp do Eurosport Playera kosztował 15 zł. W Playerze za pakiet Eurosport Extra + Player z reklamami trzeba zapłacić 20 zł za 30 dni, a za wersję bez dodatkowych reklam - 30 zł za 30 dni. Eurosport Extra + Player bez reklam + kanały TV kosztuje 45 zł za 30 dni. Generalnie za pakiet Eurosport Extra trzeba dopłacić 10 zł za 30 dni. Są też osobne oferty na okres 12 miesięcy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...