reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Televio z nową aplikacją dla smart TV

dodano: 2022-11-17 10:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Televio

Televio Platforma telewizji internetowej Televio przed końcem roku przygotowała dla swoich użytkowników dużą aktualizację wszystkich aplikacji na smart TV. Oprócz nowego wyglądu ekranu głównego i ulepszonego wyszukiwania, pojawią się także profile osobiste, których do tej pory brakowało platformom LG i Samsunga.

Televio
Televio aplikacja smart TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Televio przez ostanie kilka miesięcy pracowało nad wprowadzeniem nowych wersji swoich aplikacji. Jako pierwsza została zaktualizowana aplikacja na Android TV. Nowa aktualizacja dostępna jest również na urządzeniach smart TV od LG, a wkrótce będzie dostępna również na urządzeniach Samsunga.

Na użytkowników Televio czeka kilka znaczących zmian:
  • zupełnie nowy ekran, który oferuje kilka opcji logowania,
  • możliwość spersonalizowania ekranu głównego,
  • opcja tworzenia i edytowania profili osobistych,
  • przejrzysty i intuicyjny program telewizyjny (EPG),
  • przeprojektowana funkcja wyszukiwania.

Zmiany w aplikacji są widoczne zaraz po jej uruchomieniu.
Użytkownika wita zupełnie nowy ekran, który oferuje kilka opcji logowania. Oprócz klasycznego sposobu, którym było wpisywanie swojego e-maila i hasła, użytkownik może spróbować szybkiego logowania za pomocą kodu parowania lub kodu QR, co pozwala zaoszczędzić czas i skraca cały proces.

Po funkcji logowania na użytkownika czeka nowy ekran główny.
W porównaniu z poprzednią wersją jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny wizualnie. Użytkownik ma możliwość jego spersonalizowania, tworząc listę ulubionych kanałów, które od teraz będą na wyciągnięcie ręki. Użytkownik może również znaleźć funkcję „kontynuuj oglądanie” oraz wiele polecanych treści ułożonych w sposób tematyczny.

Długo oczekiwaną funkcją są profile osobiste.
Użytkownicy znają je już z innych platform. Można je teraz znaleźć także w aplikacjach smart TV. Profile można więc tworzyć i edytować bezpośrednio na urządzeniu TV.
 

Program telewizyjny (EPG) również został przeprojektowany.
Sprawia to, że jest o wiele bardziej przejrzysty i intuicyjny. Dodatkowo został wzbogacony o kilka istotnych szczegółów. Oprócz tytułu filmu użytkownik znajdzie czas trwania, rok wydania i krótki opis.
 

Kolejną nowością jest przeprojektowana funkcja wyszukiwania.
Pozwala ona na znalezienie konkretnego filmu, serialu, programu telewizyjnego lub stacji telewizyjnej za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy wpisać zaledwie kilka liter, aby odnaleźć ulubioną pozycję, dzięki czemu wyszukiwanie staje się jeszcze łatwiejsze.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...