reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Spektrum Home za darmo w czeskim DVB-T2

dodano: 2023-02-11 20:06 | aktualizacja: 2023-02-11 21:37
autor: RO | źródło: parabola.cz

DVB-T2 Czechy Oferta naziemnej telewizji cyfrowej w Czechach zostanie poszerzona o kolejną stację tematyczną. Firmy AMC Networks International (AMCNI) i České Radiokomunikace (CRA) podpisały długoterminową umowę na dystrybucję naziemną Spektrum Home. Kanał zajmie jedno z wolnych miejsc w multipleksie 23. (DVB-T2) o zasięgu 99 proc. gospodarstw domowych w Czechach.

Spektrum Home


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spektrum Home jest znany z dystrybucji w platformach satelitarnych, sieciach kablowych i platformach internetowych. Teraz będzie dostępny dla wszystkich bez względu na to, czy są klientami płatnej telewizji czy nie.

Czeska Rada Radiofonii i Telewizji (RRTV) przyznała niedawno firmie AMC Networks Central Europe licencję na nadawanie Spektrum Home w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 na okres 12 lat, począwszy od 1 lutego 2023 roku.

AMC Networks International Central & Northern Europe (AMC) nadaje w Czechach płatne stacje tematyczne. Wśród nich AMC, Film+, CBS Reality, Spektrum, TV Paprika, Sport1, Sport2, Minimax i JimJam.
 

Czeski rynek w regionie Europy Środkowo-Wschodniej ma dla nas kluczowe znaczenie, dlatego jest to strategiczny krok w celu zapewnienia szerszej dystrybucji stacji do coraz większej liczby gospodarstw domowych. W naszym przedsięwzięciu CRA jest wspaniałym partnerem, który pozwoli nam zrobić kolejny krok i otworzyć nowe okno w dziedzinie telewizji lifestylowej

- powiedział wiceprezes wykonawczy AMCNI, Málnay B. Levente.

 

Cieszymy się, że naziemna telewizja cyfrowa rozszerza się o kolejną stację, a mianowicie Spektrum Home, która do tej pory była dostępna tylko w płatnej dystrybucji. Świadczy to o sile i jakości naziemnej platformy telewizji cyfrowej, która jest dostępna dla największej liczby gospodarstw domowych w Czechach, oferując widzom wszystkie stacje za darmo

- mówi dyrektor generalny czeskiej firmy telekomunikacyjnej České Radiokomunikace (ČRa), Miloš Mastník.


Spectrum Home to kanał lifestylowy i rozrywkowy, który specjalizuje się w dostarczaniu szerokiego wyboru filmów, seriali, inspirujących programów opartych na poradach praktycznych, takich jak majsterkowanie, projektowanie wnętrz, architektura, nieruchomości, podróże i ogrodnictwo. Ofertę uzupełniają treści głównych producentów BBC, Fremantle czy All3Media. Stacja ma stopniowo poszerzać ofertę o inne gatunki, zwłaszcza o treści rozrywkowe dla kobiet, w tym popularne programy „House of Dreams” i „Monty Don”.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...