reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 1.04.2023

dodano: 2023-03-31 09:01 | aktualizacja: 2023-04-01 17:41
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Bundesligi: Bayern Monachium - Borussia Dortmund. Transmisja z meczu LaLiga Santander: Elche vs FC Barcelona [Robert Lewandowski] w CANAL+ 4K Ultra HD i CANAL+ Premium. Transmisja meczu Legia Warszawa - Raków Częstochowa w CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K Ultra HD i TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF - FC Barcelona

Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Raków Częstochowa

Komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF - FC Barcelona

Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Miedź Legnica
Komentarz: Piotr Laboga, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Raków Częstochowa

Komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Komentarz: Paweł Glamowski, Wojciech Jagoda

01:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Miami Heat - Dallas Mavericks
Komentarz: Artur Kwiatkowski
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Leeds United
Komentarz: Adam Delimat, Paweł Grabowski

21:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
Finał
Elena Rybakina - Petra Kvitova
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Miedź Legnica
Komentarz: Piotr Laboga, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Raków Częstochowa

Komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Komentarz: Paweł Glamowski, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 5

16:00 Żużel: PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi:
Zawody

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - RC Lens
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Gran Canaria - Real Betis Baloncesto
Komentarz: Dominik Woźniak
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Cremonese - Atalanta Bergamo
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan - ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC - Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Girona CF - RCD Espanyol
Komentarz: Eryk Szpruch, Sebastian Chabiniak

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club - Getafe CF
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF- Sevilla FC
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - RC Lens
Komentarz: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - RC Lens
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Girona CF - RCD Espanyol
Komentarz: Eryk Szpruch, Sebastian Chabiniak

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club - Getafe CF
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF- Sevilla FC
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal: 
Sporting CP - CD Santa Clara
 
Eurosport 1

8:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Konkurs

10:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Konkurs drużynowy

15:30 Kolarstwo szosowe: Grand Prix Miguel Indurain:
Wyścig
 
Eurosport 2

19:00 Golf: PGA Tour, San Antonio: 
3. runda

 
FightBox

18:00 Sporty walki: King of Kings Heroes Series:
Gala

20:00 Sporty walki: King of Kings Grand Prix:
Gala
 
Golf Channel

19:00 Golf: LPGA Tour, Los Angeles:
2. runda

 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec



 
Polsat Sport Premium 2

13:45 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Argentyny:
Sesja treningowa

14:30 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Argentyny:
Sesja treningowa

15:15 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Argentyny:
Sesja treningowa

15:50 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Argentyny:
Sesja kwalifikacyjna

16:15 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Argentyny:
Sesja kwalifikacyjna

17:50 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Argentyny:
Sesja kwalifikacyjna

18:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Argentyny:
Sesja kwalifikacyjna

18:45 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Argentyny:
Sesja kwalifikacyjna

19:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Argentyny:
Sesja kwalifikacyjna

20:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Argentyny:
Sprint

20:30 Koszykówka mężczyzn: Serie A1: 
GeVi Napoli Basket - Germani Brescia
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Puchar Polski: 
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź

18:00 Siatkówka kobiet: Tauron Puchar Polski: 
ŁKS Commercecon Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
 
Polsat Sport Extra

14:30 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Cell C Sharks - Munster Rugby

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Kraków - Chrobry Głogów

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
NEC Nijmegen - PSV Eindhoven

22:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Zawody
 
Polsat Sport Fight

18:30 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Leinster Rugby - Ulster Rugby



 
Polsat Sport News

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Rawlplug Sokół Łańcut - Trefl Sopot

21:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Zawody
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Türk Telekom - Beşiktaş

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Frutti Extra Bursaspor - Bahçeşehir Koleji

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket - Pınar Karşıyaka

19:00 Piłka nożna: Super League:
Levadiakos - Atromitos

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Gran Canaria - Real Betis Baloncesto
 
TVN

10:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Konkurs drużynowy



 
TVP Sport

10:00 Biegi narciarskie: Ski Classics, Reistadlopet:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

13:15 Tenis stołowy: Puchar Europy ETTU: 
KS Dekorglass Działdowo - GV Hennebont

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Raków Częstochowa

Komentarz: Maciej Iwański, Robert Podoliński

20:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Energa MKS Kalisz
Komentarz: Michał Zawacki, Mariusz Jurasik

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Tulsa: 
Robeisy Ramirez - Isaac Dogboe
Komentarz: Kacper Bartosiak, Jan Czerklewicz
 
Viaplay

05:30 Formuła 2: Grand Prix Australii:
1. wyścig

07:00 Formuła 1: Grand Prix Australii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli - SSV Jahn Regensburg

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 - SV Sandhausen

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - Eintracht Braunschweig

12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Brighton&Hove Albion - Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak

13:00 Dart: International Darts Open:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Liverpool FC

Komentarz: Piotr Domagała, Michał Zachodny

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Preston North End - Blackpool FC

14:00 Snooker: Tour Championship Snooker:
1/2 finału

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma - AC Milan

15:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Fort Worth:
Sesja treningowa

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Uppsala Fotboll - Hammarby

15:15 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Skellefteå - Örebro

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - FC Augsburg
Komentarz: Szymon Ratajczak, Mateusz Skwierawski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Mateusz Juza, Wojciech Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - VfB Stuttgart
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - Hertha BSC
Komentarz: Michał Skiba

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Dawid Król, Marcin Borzęcki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Leeds United
Komentarz: Adam Delimat, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Fulham FC
Komentarz: Tomasz Górski, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Brentford FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Leicester City
Komentarz: Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Wojciech Piela, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Norwich City - Sheffield United

16:15 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia - Francja

17:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Kolding IF - Brøndby IF

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Atl. Petreleos - AS Vita Club

18:15 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Fort Worth:
Sesja kwalifikacyjna

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Aston Villa
Komentarz: Mateusz Juza, Marcin Łuczak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

18:30 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja - Walia

19:00 Dart: International Darts Open:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - St. Louis Blues

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Blue Jays

20:00 Snooker: Tour Championship Snooker:
1/2 finału

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Kaiserslautern - 1. FC Heidenheim 1846
Komentarz: Kamil Kania

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Boston Bruins

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Mamelodi Sundowns - Coton Sport FC

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Ahly SC - Al Hilal

00:00 (so/nd) Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
ES Tunis - CR Belouizdad

00:00 (so/nd) Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Wydad AC - JS Kabylie

01:00 (so/nd) Formuła 3: Grand Prix Australii:
2. wyścig

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Florida Panthers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Carolina Hurricanes

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - New York Islanders

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - New Jersey Devils

02:30 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Padres - Rockies

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Dallas Stars

03:30 (so/nd) Formuła 2: Grand Prix Australii:
2. wyścig

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - San Jose Sharks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Anaheim Ducks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Los Angeles Kings

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Minnesota Wild


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...