reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dzień ze św. Janem Pawłem II” w TV Republika

dodano: 2023-04-01 10:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TV Republika „Wydanie specjalne” W niedzielę, 2 kwietnia br. przypada 18. rocznica śmierci Karola Wojtyły, czyli papieża Jana Pawła II. W związku z tym faktem TV Republika zaprasza widzów tego dnia na wydanie specjalne - „Dzień ze świętym Janem Pawłem II”. W ramach pasma stacja transmitować będzie „Marsz Papieski” z Warszawy, „Biały Marsz Papieski” z Krakowa i mszę świętą z Archikatedry Warszawskiej oraz wyemituje polskie filmy dokumentalne „Pielgrzym” i „Credo”. Rocznicowe materiały pojawią się także w programie informacyjnym „Dzisiaj”.

TV Republika „Wydanie specjalne”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pasmo „Dzień ze świętym Janem Pawłem II” rozpocznie się w TV Republika w niedzielę, 2 kwietnia br. o godzinie 11:00 - stacja transmitować będzie „Marsz Papieski” z Warszawy. O godzinie 12:30 w Archikatedrze Warszawskiej rozpocznie się msza święta. O godzinie 13:30 kanał transmitować będzie „Biały Marsz Papieski” z Krakowa.

O godzinie 19:10 TV Republika pokaże polski film dokumentalny „Pielgrzym”, pokazujący pierwszą pielgrzymkę Jana Pawła II do ojczyzny, która odbyła się w dniach 2-10 czerwca 1979 roku. O godzinie 20:30 kanał wyemituje natomiast premierowo polski film dokumentalny „Credo”, będący relacją z drugiej pielgrzymki Ojca Świętego do Polski, która miała miejsce w 1983 roku (więcej tutaj i tutaj).

Rocznicowe materiały pojawią się także w programie informacyjnym „Dzisiaj”, który na antenie TV Republika pojawi się o godzinie 18:30 (więcej tutaj).

„Dzień ze świętym Janem Pawłem II” - emisja w niedzielę, 2 kwietnia 2023 roku o godz. 11:00 w TV Republika.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...