reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika: Rocznica agresji Rosji na Ukrainę

dodano: 2023-02-24 08:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TV Republika „Wydanie specjalne” W piątek, 24 lutego br. mija rok od militarnej agresji Rosji na Ukrainę. Z okazji rocznicy wybuchu wciąż trwającego konfliktu zbrojnego specjalne programy przygotowała TV Republika. Rocznicowe materiały pojawią się w ramach pasma „Wydanie specjalne - rocznica wojny na Ukrainie” oraz w programach „Polska na dzień dobry”, „Dzisiaj”, „Wojna na Ukrainie. Reportaże”, „Kierunek Chersoń: Pod sztandarem wolności”, „Kamuflaż ważny jak broń”, „Yahidne - zbrodnia niedokończona”, „Za wolność naszą i waszą”, „Konwój dobrej nadziei”, „Wyszkolenie jest uzbrojeniem” i „Bachmut Underground”.

TV Republika „Wydanie specjalne”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 24 lutego br. o godzinie 7:35 TV Republika pokaże specjalne wydanie programu „Polska na dzień dobry”. W godzinach 10:00, 15:20, 19:00 i 23:00 pojawi się „Wydanie specjalne - rocznica wojny na Ukrainie”, a o godzinie 18:30 program informacyjny „Dzisiaj” (więcej tutaj).

O godzinie 21:35 wyemitowane zostanie pasmo „Wojna na Ukrainie. Reportaże”. Stacja pokaże takie produkcje jak „Kierunek Chersoń: Pod sztandarem wolności”, „Kamuflaż ważny jak broń”, „Yahidne - zbrodnia niedokończona”, „Za wolność naszą i waszą”, „Konwój dobrej nadziei” czy „Wyszkolenie jest uzbrojeniem” (więcej tutaj).

O godzinie 22:35 wyemitowany zostanie reportaż „Bachmut Underground” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

459 zł Więcej...