reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Movistar Plus+ wycofuje dużo więcej kanałów

dodano: 2023-06-02 20:13 | aktualizacja: 2023-06-02 21:36
autor: RO | źródło: satcesc.com/mundoplus.tv

Movistar Plus+ Dzień 1 czerwca br. przyniósł kolejne kanały telewizyjne, które zniknęły z hiszpańskiej platformy Movistar Plus+. Klienci usługi przez światłowód i ADSL utracili BOM Cine, Horse TV i Nautical Channel bez uprzedniego powiadomienia. Wszystkie wystartowały pod koniec kwietnia 2021 r., więc na platformie Telefónica było obecne nieco ponad 2 lata.

Movistar Plus+
Movistar Plus+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trwa znikanie treści z pakietu podstawowego Movistar Plus+. Zaczęło się kilka tygodni temu od rebrandingu AXN White w AXN Movies.

BOM Cine TV to kanał filmowy, emitujący światowe hity. Obecnie jest dostępny bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej w niektórych wspólnotach autonomicznych Hiszpanii, takich jak Katalonia, Madryt, Andaluzja i region Murcji.

Horse TV to włoski kanał z relacjami ze sportów jeździeckich, a także ich stylu życia i najświeższych wiadomości ze świata koni. Obecnie jest częścią oferty Sky Italia czy TivùSat.

Nautical Channel koncentruje się na żegludze, surfowaniu, spływach kajakowych i wielu innych tematach związanych z morzem. Dystrybucja obejmuje 50 krajów i 70 platform na całym świecie.

Przez satelitę znika 5 kolejnych kanałów.
Prognozy się spełniły i od 1 czerwca br. zniknęły AMC, Sundance TV, Odisea, AMC Break i AMC Crime z satelitów Astra na pozycji orbitalnej 19,2°E. Dla abonentów jest emitowana plansza informacyjna. Telefónica wprowadziła opcjonalny pakiet AMC Selekt w cenie 3,99 euro miesięcznie z zawartością wyłączonych stacji, ale wyłącznie dla klientów przez światłowód.

Źródło: satcesc.com  mundoplus.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...