reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

AXN Movies debiutuje w Hiszpanii

dodano: 2023-05-09 19:25
autor: RO | źródło: axn.es/mundoplus.tv

AXN Movies Od 1 maja br. hiszpańscy widzowie płatnej telewizji mogą oglądać nowy kanał filmowy AXN Movies na pierwotnej pozycji programowej AXN White. To decyzja amerykańskiego koncernu Sony Pictures Television (SPT), który postanowił wycofać markę AXN White z Hiszpanii. Nowa stacja jest oferowana we wszystkich sieciach dystrybucyjnych. Niektórzy operatorzy zastosowali jednak nową politykę handlową wobec uruchomionej marki.

AXN Movies
AXN Movies


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bez uprzedniego powiadomienia, bez jakiejkolwiek komunikacji lub promocji, operator Movistar Plus+ wprowadził AXN Movies w postaci opcjonalnego kanału subskrypcyjnego w cenie 1,49 euro miesięcznie.

Wchodząc na transmisję kanału ze strony internetowej Movistar Plus+ lub korzystając z aplikacji mobilnej, pojawia się komunikat informujący o tym, że aby dalej cieszyć się kanałem od 8 maja br., konieczne jest zakontraktowanie go jako kanału à la carte z dekodera. AXN Movies jest również dystrybuowany satelitarnie w jakości SD i HD przez satelitę Astra 1KR (19,2°E).

Movistar Plus+ stał się jedynym operatorem, który pobiera dodatkową opłatę za dostęp do kanału. Poprzednia stacja AXN White była umieszczona w pakiecie podstawowym. Abonenci nie kryją oburzenia.

AXN Movies to marka w 100% poświęcona filmom w najróżniejszych gatunkach.
Oferta obejmuje tytuły od filmów przygodowych i thrillerów po komedie, romanse i science fiction. Filmy AXN uzupełniają obszerny katalog debiutanckich seriali i tytułów filmowych SPT skupiających się na akcji i dramacie. Zróżnicowany repertuar filmowy, jaki serwuje AXN Movies, ma zaspokoić wszystkie gusta.

AXN Movies w 2020 r. zastąpił AXN Black w Portugalii.

Źródło: mundoplus.tv  www.axn.es 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding kanałów


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...