reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„wNieboGłosy 2023” - koncert w EWTN Polska

dodano: 2023-06-07 23:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II/satkurier.pl

EWTN Polska „wNieboGłosy” W czwartek, 8 czerwca br. w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa, czyli w Boże Ciało, o godz. 19:30 na placu Wolności we Wrocławiu odbędzie się koncert uwielbienia „wNieboGłosy”, którego organizatorem jest archidiecezja wrocławska, we współpracy z Fundacją na Rzecz Rozwoju Młodzieży Młodzi Młodym oraz wspólnotami katolickimi, a partnerem jest miasto Wrocław. Transmisję z tego wydarzenia zapowiada EWTN Polska - będzie ona dostępna na profilu stacji w serwisie YouTube.

EWTN Polska „wNieboGłosy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po raz piąty w Boże Ciało zabrzmią we Wrocławiu „wNieboGłosy”. - Spotkanie, uwielbienie, modlitwa - tak wiele mieści w sobie to niezwykłe wydarzenie, podczas którego chcemy doświadczyć radości bycia razem przed tym, który wychodzi nam na spotkanie, na ulice naszego miasta! aby być jeszcze bliżej nas - zachęca nadawca.

Wydarzenie „wNieboGłosy” organizowane jest przez archidiecezję wrocławską, pod patronatem arcybiskupa Józefa Kupnego, oraz Fundację na Rzecz Rozwoju Młodzieży Młodzi Młodym. Partnerem wydarzenia jest miasto Wrocław. Podczas tego wieczoru ze sceny popłyną dźwięki pieśni chwały w wykonaniu orkiestry, chóru i zespołu wNieboGłosy oraz zespołu N.O.E. (więcej tutaj).

„wNieboGłosy 2023” - transmisja w czwartek, 8 czerwca 2023 roku o godz. 19:30 na profilu EWTN Polska w serwisie YouTube.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...