reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Doda. Dream Show” jesienią w telewizji Polsat [zdjęcia]

dodano: 2023-06-09 12:40 | aktualizacja: 2023-06-13 16:47
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat

Polsat jesień Jesienią telewizja Polsat pokaże nowy reality show z udziałem Dody. Tym razem kamery będą towarzyszyć artystce przez niemal cztery miesiące, podczas których będzie się ona przygotowywała do serii wielkich koncertów. Widzowie poznają jej współpracowników, rodzinę, przyjaciół, partnera, zobaczą ją w pracy i w życiu prywatnym. „Doda. Dream Show” będzie się składał z ośmiu 44-minutowych odcinków.

fot. Krystian Szczęsny
Doda. Dream Show Telewizja Polsat fot. Krystian Szczęsny


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zdjęcia do „Doda. Dream Show” ruszą jeszcze w czerwcu i potrwają do września.
Zwieńczeniem produkcji będzie seria ekskluzywnych koncertów, na które bilety będą dostępne w otwartej sprzedaży. Zdjęcia z udziałem Dody i osób z jej otoczenia będą realizowane miedzy innymi w jej domu, w sali treningowej, tanecznej, w studiu, w hali, gdzie odbędzie się koncert. Zobaczymy jak wiele pracy artystka wkłada w przygotowania do swoich występów i… jak wiele kosztuje to ją samą i jej najbliższych. Na kogo może liczyć, gdy nie wszystko idzie tak, jak powinno? Jak udaje jej się łączyć miłość z pracą, której poświęca większość czasu?
 

- „Doda. Dream Show” to nowy i jedyny format typu doku-reality poświęcony codziennemu życiu gwiazdy podczas organizacji koncertu muzycznego. Zobaczymy, jak radzi sobie z problemami, które wynikają przy przygotowywaniu tak ogromnego przedsięwzięcia, jak godzi życie artystyczne z życiem prywatnym, jak funkcjonuje w sytuacjach ekstremalnego stresu. Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje są istotnym elementem show - mówi Pascal Litwin, producent kreatywny z ramienia Polsatu.

W trakcie programu Doda będzie komunikować się z fanami oraz jej obserwatorami i „radzić się” ich w sprawach związanych z organizacją show. Osoby zaangażowane będą mogły w konkursach wygrać między innymi bilety na koncerty.

Za pomysł i produkcję show odpowiada Polsat i Rochstar. Reżyserem formatu jest Michał Majak, który razem z Pascalem Litwinem pracował przy programie „Doda. 12 kroków do miłości”. Show cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów.

Aktualizacja:
Wystartowały zdjęcia do spotu promującego jesienną ramówkę Telewizji Polsat. Zdjęcia realizowane będą przez klika dni w różnych miejscach w Warszawie i okolicach. W poniedziałek na planie gościła Doda, która promuje swój nowy program „Doda. Dream Show”.
 
Doda, fot. Krystian Szczęsny
Doda, fot. Krystian Szczęsny
Doda, fot. Krystian Szczęsny
Doda, fot. Krystian Szczęsny
Doda, fot. Krystian Szczęsny
Doda, fot. Krystian Szczęsny
Doda, fot. Krystian Szczęsny


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...