reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Digital Media Forum Krynica 2023 w dniach 21-23 września

dodano: 2023-07-12 14:22
autor: Digital Media Forum Krynica | źródło: Artykuł sponsorowany

Digital Media Forum Krynica 2023 Burmistrz Krynicy-Zdroju oraz Partnerzy – GAMA International, kanały telewizji streamingowych – Polonico TV, Zdrowa TV, Polska 360 TV, Comparic TV, oraz organizacje branżowe – takie jak Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej KIKE, zapraszają wszystkie media do udziału w Digital Media Forum Krynica 2023, które pozwoli nawiązać robocze kontakty i wymienić się perspektywą celów i zasięgów przyspieszonego cyfrowego rozwoju różnych obszarów biznesu.

Digital Media Forum Krynica 2023


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cztery główne filary tematyczne paneli dyskusyjnych 22 września 2023 r. obejmują cyfryzację, streaming, monetaryzację i zrównoważony rozwój narzędzi technologicznych.

Przedstawiciele branży telekomunikacyjnej, finansowej i IT są w szczególny sposób zaproszeni do udziału w wydarzeniu, które umożliwia szeroki dialog ekspercki z przedstawicielami mediów w czasie całodniowego networku B2B, podczas dyskusji towarzyszących panelom eksperckim, a także w czasie sesji plenarnej Ankiety Delfickiej poświęconej Sztucznej Inteligencji.

Każdy jest zaproszony (bez konieczności udziału w Forum) do zabrania głosu w Ankiecie Delfickiej (eksperckiej) dotyczącej tym razem Sztucznej Inteligencji w środkach masowego przekazu: https://mediaforumkrynica.pl/ankieta

Na wieczornej Gali Tytanów Uczestnicy Forum wskażą w czasie plebiscytu Tytanów Mediów 2023. Wśród nominowanych wiele sław z różnych obszarów medialnych – zarówno Zygmunt Solorz, Edward Miszczak, jak i raper Sobota. Wszyscy Nominowani na stronie Forum:
https://mediaforumkrynica.pl/tytani

Po emocjach związanych z rynkiem mediów cyfrowych w sobotę i niedzielę (23 i 24 września) Digital Media Forum Krynica 2023 stanie się areną dyskusji na temat zintegrowanego zdrowia w czasie Kongresu pod patronatem Zdrowa TV. W tej części Forum cztery główne filary tematyczne paneli dyskusyjnych obejmują terapie integracyjne, digitalizacje usług zdrowia, technologie wodorowe i zrównoważony rozwój narzędzi technologicznych. Przedstawiciele branży medycyny konwencjonalnej i alternatywnej, wellness, turystyki zdrowotnej, a także eksperci i pracownicy nauki są w szczególny sposób zaproszeni do udziału w wydarzeniu, które umożliwia szeroki dialog ekspercki z przedstawicielami mediów.

List Przewodniczącego Rady Programowej Digital Media Forum Krynica 2023

Media Forum Krynica 2023 to inauguracja spotkań networkingowych mediów i biznesu, na jakie nasz, polski rynek czeka od wielu lat. Zasłużone stowarzyszenia branżowe, takie jak KIKE i PIKE organizujące doroczne spotkania nadawców mogą wszak spać spokojne. Media Forum to spojrzenie na rynek medialny z perspektywy całego biznesu, który stanowi o sukcesie gospodarki. A więc obok nadawców i wydawców, na Media Forum będziemy gościć grupy inwestorskie, fundusze, przedstawicieli samorządów, a przede wszystkim zróżnicowany biznes.

Świat żyje dziś Sztuczną Inteligencją i Chatem GPT. Litery AI doklejane do wszystkich produktów i usług są dziś wyznacznikiem wiodącego trendu – inteligentnej cyfryzacji. Musimy to zaakceptować i zasymilować w naszych biznesach. Ważna jest też współpraca i właściwa sieć kontaktów. Temu celowi służy właśnie Digital Media Forum i gościnna Krynica, którą dotychczas przemierzaliśmy wzdłuż rwącego potoku Kryniczanki na Bulwarach Dietla podczas Forum Ekonomicznego.

W tym roku spotkamy się ponownie w dniach 21-23 września, aby debatować o wpływie mediów cyfrowych na biznes, zarówno w skali mikro-, jak i makroekonomicznej. Stąd też pewność, że Digital Media Forum już w chwili poczęcia jest imprezą międzynarodową. Otrzymujemy wiele sygnałów od naszych partnerów zagranicznych, że oczekują spotkania na miarę Berlina, Amsterdamu czy Cannes właśnie w Polsce – w centralnym hubie ekonomicznym Europy Środkowo-Wschodniej, a w dodatku, o czym mówimy ze ściśniętym gardłem, w kraju frontowym, który przyjmuje na siebie rolę pomostu pomiędzy Ukrainą a resztą świata. A jednak kto z nas nie zadał sobie pytania, czy po tragicznych dniach wojny, ta właśnie rola nie będzie przypadkiem szansą na poważne uczestnictwo w odbudowie infrastruktury tego kraju.

Spotkanie branży medialnej z biznesem to także czas resetu i święta. Dlatego nie zabraknie chwil przyjemnych, a nawet b a r d z o przyjemnych – od Gali, na której sami uczestnicy Media Forum przyznają Statuetki Tytana wybranym przez siebie Nominatom z grona zasłużonych i wybitnych osobowości mediów, przez koncerty i minirecitale operowe, po prawdziwe Góralskie After Party?

A więc, jak mówią – Save the Date – Zapiszcie w Kalendarzach! 21-23 września 2023 to czas, gdy trzeba być na Digital Media Forum, by nie dać się zaskoczyć „dobrej cyfrowej zmianie”. Do zobaczenia z końcem lata w gościnnej Krynicy!

Prof. Dr Hab. Paweł Kossecki
Przewodniczący Rady Programowej
Digital Media Forum Krynica 2023


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...