reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Konferencja OKTEL 9 odbędzie się w Karpaczu

dodano: 2023-07-28 09:42
autor: Jerzy Kruczek | źródło: AVIOS

konferencja OKTEL 9 Ogólnopolska Konferencja Telekomunikacyjna OKTEL 9 odbędzie się w dniach 4-6 października 2023 roku w Karpaczu, a jej uczestnikami będą polscy przedsiębiorcy związani z branżą telekomunikacyjną – zwłaszcza dostawcy usług internetowych. Jednymi z gości będą twórcy vloga turystyczno-krajoznawczego „Szybkie podróże”. Podróżnicy przedstawią specjalną prelekcję, a dzień później zabiorą uczestników na sudecki szlak. SAT Kurier jest patronem medialnym konferencji OKTEL 9.

konferencja OKTEL 9


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Od lat łączymy wiedzę fachową z udaną rekreacją, co wyróżnia naszą konferencję spośród innych – mówi Andrzej Andruszków, prezes AVIOS Sp. z o. o. – Najpierw stawialiśmy na sport, organizując towarzyskie mecze piłki nożnej, jednak odkąd zdecydowaliśmy się przenieść OKTEL z Wrocławia w góry, wzbogaciliśmy wydarzenie o aktywną turystykę.

– Choć działamy w wymiarze ogólnopolskim, jesteśmy patriotami lokalnymi i zarówno z uwagi na przekonania, jak i ze względu na społeczną odpowiedzialność biznesu, promujemy turystykę dolnośląską – mówi Marcin M. Drews, organizator konferencji. – Uważamy, że wizyta gości z całego kraju to doskonała okazja, by poza twardą merytoryką zaproponować wyborną rekreację. Dlatego dziewiąta edycja Ogólnopolskiej Konferencji Telekomunikacyjnej OKTEL odbędzie się pod auspicjami Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.

Poprzednią edycję konferencji zorganizowano w Świeradowie-Zdroju, a gościem specjalnym był Marcin Korzonek, rowerowy podróżnik ekstremalny, który opowiedział o samotnej wyprawie przez pustynię Atacama w Chile i próbie pobicia rekordu świata w wysokości, na jaką wjechał polski rowerzysta.

W tym roku organizatorzy wybrali Karpacz, a prelekcję specjalną wygłoszą autorzy „Szybkich podróży”.
 

– Pokazujemy, że do spełniania marzeń nie potrzeba ani gór pieniędzy, ani profesjonalnego sprzętu – mówią zaproszeni twórcy. – Wystarczą szczypta chęci i odrobina odwagi do wyjścia ze strefy komfortu, a świat przed każdym stanie otworem! Wędrujemy głównie po górach, od krótkich popołudniowych tras, po wędrówki na piechotę przez całe kraje czy himalajskie szczyty. Robimy to wszystko w sposób przystępny dla każdego, niezależnie od grubości portfela czy kondycji.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...