reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Konferencja OKTEL 9 odbędzie się w Karpaczu

dodano: 2023-07-28 09:42
autor: Jerzy Kruczek | źródło: AVIOS

konferencja OKTEL 9 Ogólnopolska Konferencja Telekomunikacyjna OKTEL 9 odbędzie się w dniach 4-6 października 2023 roku w Karpaczu, a jej uczestnikami będą polscy przedsiębiorcy związani z branżą telekomunikacyjną – zwłaszcza dostawcy usług internetowych. Jednymi z gości będą twórcy vloga turystyczno-krajoznawczego „Szybkie podróże”. Podróżnicy przedstawią specjalną prelekcję, a dzień później zabiorą uczestników na sudecki szlak. SAT Kurier jest patronem medialnym konferencji OKTEL 9.

konferencja OKTEL 9


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Od lat łączymy wiedzę fachową z udaną rekreacją, co wyróżnia naszą konferencję spośród innych – mówi Andrzej Andruszków, prezes AVIOS Sp. z o. o. – Najpierw stawialiśmy na sport, organizując towarzyskie mecze piłki nożnej, jednak odkąd zdecydowaliśmy się przenieść OKTEL z Wrocławia w góry, wzbogaciliśmy wydarzenie o aktywną turystykę.

– Choć działamy w wymiarze ogólnopolskim, jesteśmy patriotami lokalnymi i zarówno z uwagi na przekonania, jak i ze względu na społeczną odpowiedzialność biznesu, promujemy turystykę dolnośląską – mówi Marcin M. Drews, organizator konferencji. – Uważamy, że wizyta gości z całego kraju to doskonała okazja, by poza twardą merytoryką zaproponować wyborną rekreację. Dlatego dziewiąta edycja Ogólnopolskiej Konferencji Telekomunikacyjnej OKTEL odbędzie się pod auspicjami Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.

Poprzednią edycję konferencji zorganizowano w Świeradowie-Zdroju, a gościem specjalnym był Marcin Korzonek, rowerowy podróżnik ekstremalny, który opowiedział o samotnej wyprawie przez pustynię Atacama w Chile i próbie pobicia rekordu świata w wysokości, na jaką wjechał polski rowerzysta.

W tym roku organizatorzy wybrali Karpacz, a prelekcję specjalną wygłoszą autorzy „Szybkich podróży”.
 

– Pokazujemy, że do spełniania marzeń nie potrzeba ani gór pieniędzy, ani profesjonalnego sprzętu – mówią zaproszeni twórcy. – Wystarczą szczypta chęci i odrobina odwagi do wyjścia ze strefy komfortu, a świat przed każdym stanie otworem! Wędrujemy głównie po górach, od krótkich popołudniowych tras, po wędrówki na piechotę przez całe kraje czy himalajskie szczyty. Robimy to wszystko w sposób przystępny dla każdego, niezależnie od grubości portfela czy kondycji.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...