reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Biesiada Żeglarska w Dwójce

dodano: 2023-08-03 22:10
autor: Janina Dobrowolska | źródło: TVP2

TVP2 TVP 2 Dwójka „Polskie biesiady” Szanty, żeglarskie ballady, pieśni kubryku, morskie opowieści, muzyka dochodząca z rozśpiewanych żeglarskich tawern, piosenki znad jezior i oceanów… TVP2 zaprasza na kolejną odsłonę cyklu „Polskie biesiady”. Tym razem przeniesiemy się na mazurską plażę tuż nad malowniczym Jeziorem Śniardwy. „Biesiada żeglarska” już w najbliższą sobotę, 5 sierpnia o godz. 20:00 w Dwójce.

TVP2
TVP 2 Biesiada żeglarska 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na brzegu największego jeziora w Polsce TVP2 obierze kurs na największe żeglarskie przeboje i znakomitą zabawę.

„Morskie opowieści”, „Parostatek”, „John Kanaka”, „10 w skali Beauforta”, „Kapitańskie tango”, „Hiszpańskie dziewczyny”, „Hej, żeglujże żeglarzu” to m.in. przy tych wielkich hitach widzowie Dwójki będą bawić się i biesiadować już w najbliższą sobotę. A wraz z nimi takie muzyczne osobowości jak Czerwone Gitary, Maciej Miecznikowski, Rafał Brzozowski, Natalia Krakowiak, Bartas Szymoniak, Robert Rozmus, formacja Klang i grupa Majtki Bosmana. Za sterami pomocnicy i przyjaciele Neptuna: Rafał Brzozowski, Robert Rozmus oraz Izabella Krzan. W morze żeglarskich przebojów popłyniemy pod banderą Kukla Band.

Jak na żeglarską biesiadę przystało, nie zabraknie morskich opowieści, legend i anegdot. Dlaczego na statku nie wolno gwizdać ani stukać się kieliszkami? Czy kobiety na pokładzie rzeczywiście przynoszą pecha? Jakie obowiązki ma pokładowy majtek? Dlaczego grog jest tradycyjnym napitkiem marynarzy? Dlaczego huragany mają żeńskie imiona? „Biesiada żeglarska” przyniesie odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

A wszystko to w klimacie radosnej imprezy w gronie przyjaciół, sąsiadów, rodziny i ulubionych artystów, którzy śpiewają nie dla nas, lecz z nami.

Kolejna odsłona cyklu „Polskie biesiady” – autorskiego show TVP – w sobotę, 5 sierpnia o godz. 20:00 w Dwójce.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...