reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 12.08.2023

dodano: 2023-08-11 12:18 | aktualizacja: 2023-08-12 13:29
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Superpucharu Niemiec: Bayern Monachium - RB Lipsk. Transmisje live z ATP World Tour Toronto tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - ŁKS Łódź
Komentarz: Bartosz Gleń, Adam Szała
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Stade de Reims
Komentarz: Piotr Glamowski, Filip Kapica
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - ŁKS Łódź
Komentarz: Bartosz Gleń, Adam Szała
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Nottingham Forest
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Zachodny

18:30 Tenis: WTA World Tour, Montreal:
1/2 finału
Iga Świątek - Jessica Pegula

21:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Athletic Club - Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

00:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Montreal:
1/2 finału
Ludmiła Samsonova - Elena Rybakina
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - ŁKS Łódź
Komentarz: Bartosz Gleń, Adam Szała
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Ultrapur Start Gniezno

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Enea Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - FC Lorient
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Sociedad - Girona FC
Komentarz: Cezary Olbrycht, Jakub Kręcidło
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: DFB Pokal:
TSG Balingen Fussball - VfB Stuttgart
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

15:30 Piłka nożna: DFB Pokal:
TSV Schott Mainz - Borussia Dortmund

Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: DFB Pokal:
Arminia Bielefeld – VfL Bochum
Komentarz: Julian Kowalski, Mateusz Majak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - FC Lorient
Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 2

15:30 Piłka nożna: DFB Pokal:
FC Viktoria Köln - Werder Brema
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

19:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Las Palmas - RCD Mallorca
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: DFB Pokal:
FC Teutonia 05 Ottensen - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - FC Vizela
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: DFB Pokal:
TSG Balingen Fussball - VfB Stuttgart
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Stade de Reims
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - FC Lorient
Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

12:00 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Cross country kobiet

14:00 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego orlików

16:30 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Cross country mężczyzn

18:20 Trial rowerowy: Mistrzostwa Świata:
Finał mężczyzn
 
Eurosport 2

10:00 Żużel: Grand Prix Łotwy:
Kwalifikacje

12:00 Biegi górskie: World Series, Sierre-Zinal:
Wyścig

14:30 Trial: Mistrzostwa Świata:
Finał kobiet

16:00 Wspinaczka: Mistrzostwa Świata:
Finały wspinaczki łącznej mężczyzn

19:00 Golf: PGA Tour, Memphis: 
3. runda  
 
Motowizja

14:45 Żużel: Mistrzostwa Europy w Mini Żużlu, Rybnik:
Zawody

 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Jablonec - AC Sparta Praga


 
Polsat Sport

10:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Akademia Tarnów

11:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
BKS BOSTIK Bielsko-Biała - OnlyBio Pałac Bydgoszcz

13:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
ŁKS Commercecon Łódź - UNI Opole

14:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
Grupa Azoty Chemik Police - MOYA Radomka Lotnisko Radom

16:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki: 
Developres Bella Dolina Rzeszów - ITA Tools Stal Mielec

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy - Wisła Kraków


03:00 (so/nd) Boks: Gala, Oxon Hill: 
Emmanuel Rodriguez - Melvin Lopez
 
Polsat Sport Extra

15:00 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Polski:
Faza grupowa

20:30 Tenis: ATP World Tour, Toronto:
1/2 finału

01:30 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Toronto:
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

17:30 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy kobiet PreZero Grand Prix PLS: 
Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław



 
Polsat Sport News

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - FC Utrecht

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Ajax Amsterdam - Heracles Almelo
 
Sportklub

12:00 Jeździectwo: FEI European Championships:
Dzień 3

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Olimpija Ljubljana - NK Domžale

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Radomlje - NK Aluminij
 
TVP Sport

12:25 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Cross country kobiet

14:15 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego orlików

16:30 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Cross country mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Anna Szafraniec

18:30 Piłka nożna: 2. Liga:
Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg
Komentarz: Krzysztof Lenarczyk, Piotr Rzepka

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Glendale:
Emanuel Navarrete - Oscar Valdez
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
Viaplay

08:30 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Australia - Francja
Komentarz: Piotr Chłystek, Nina Patalon

11:00 Dart: New South Wales Darts Masters:
Zawody
Komentarz: Kuba Łokietek

12:00 Bilard: European Open:
Zawody
Komentarz: Piotr Garboliński, Rafał Jewtuch

12:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Anglia - Kolumbia
Komentarz: Dawid Szymczak, Nina Patalon

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Coventry City - Middlesbrough
Komentarz: Michał Skiba

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Nottingham Forest
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Zachodny

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Huddersfield Town - Leicester City
Komentarz: Tomasz Górski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - West Ham United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Luton Town
Komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Fulham FC
Komentarz: Wojciech Piela, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United - Crystal Palace
Komentarz: Adam Delimat, Jarosław Koliński

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Enea Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik

18:30 Bilard: European Open:
Zawody
Komentarz: Piotr Garboliński, Rafał Jewtuch

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Aston Villa
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

19:00 Baseball: Liga MLB:
Mets - Braves

20:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Gallagher Grand Prix:
Wyścig 
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

20:45 Piłka nożna: Superpuchar Niemiec: 
Bayern Monachium - RB Lipsk
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

21:00 Rugby: Summer Internationals 2023:
Francja - Szkocja
Komentarz: Robert Grzędowski, Andrzej Kopyt

21:00 Golf: US Women's Amateur:
1/2 finału

00:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Phillies - Twins

03:30 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Mariners - Orioles


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...