reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Niekodowany kanał Bild TV pokaże sport na żywo

dodano: 2023-08-22 20:08
autor: RO | źródło: dwdl.de

Bild Niemiecki, niekodowany kanał Bild TV znanego tabloidu „Bild” będzie transmitował wydarzenia sportowe. W niedzielę, 27 sierpnia br. o godz. 15:00 w ramach rozgrywek ligowych Bundesligi w piłce ręcznej mężczyzn zostanie pokazany mecz drużyn THW Kiel i HBW Balingen-Weilstetten, a kilka tygodni później - spotkanie koszykarskiej Bundesligi. Bild TV nadaje w bezpłatnie (FTA) z satelity Astra 19,2°E.

Bild TV
Bild TV HD FTA Astra start 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dwa lata temu Bild TV jako pierwsza stacja telewizyjna "trafiła na pierwsze strony gazet". Dziś nie można już o tym mówić. Pod względem oglądalności kanał Springera nadal plasuje się za Home & Garden TV. Czy sport na żywo coś zmieni?

Właściciel tabloidowej stacji Axel Springer przegapił okazję do wzmocnienia własnej marki „Sport Bild”, ponieważ transmisje mają przede wszystkim na celu promocję nowego serwisu Dyn, który Springer prowadzi wspólnie z byłym szefem DFL, Christianem Seifertem.

Wydarzenia sportowe mają poprawić wyniki Bild TV w Niemczech.
W ostatnią niedzielę oglądalność znalazła się w niezmierzonym zakresie. Kanał jest również daleki od sukcesów pod innymi względami. Miesięczny udział w rynku wśród odbiorców 14-49 lat utrzymuje się na słabym, ale stabilnym poziomie 0,1%.

Prawda jest taka, że Bild TV wciąż pozostaje w tyle za niszowymi kanałami, takimi jak Home & Garden TV czy Servus TV, których koniec w Niemczech został już przypieczętowany.

To, że ambicje Bild TV nie są już tak duże, jak 2 lata temu w momencie uruchamiania projektu, wynika oczywiście z różnych czynników. Słaby rynek reklamy telewizyjnej nie kończy się na koncernie Axela Springera, gdyż dotyka wielu nadawców w Niemczech, zwłaszcza tych mniejszych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...