reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma OTT Redge Media z analizą zachowań widzów

dodano: 2023-08-30 09:16
autor: Jan Borejko | źródło: Redge Technologies

Redge Technologies NPAW Redge Technologies, dostawca platformy OTT Redge Media, nawiązał współpracę z NPAW, specjalistą w dziedzinie rozwiązań analitycznych dla streamingu. Celem partnerstwa jest preintegracja rozwiązania NPAW z Redge Media.

Redge Technologies NPAW


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Redge Media to rozwiązanie technologiczne dla streamingu wykorzystywane m.in. przez Warner Bros. Discovery, Play / iliad Group, TVP VOD, Vectrę, CANAL+, Ringier Axel Springer, Pilot WP, FreeTV (Izrael) oraz TV3 Group (kraje bałtyckie). Składa się ono ze wszystkich komponentów technologicznych niezbędnych do uruchomienia telewizji internetowej. Partnerstwo z NPAW rozszerza funkcjonalność platformy o zaawansowane funkcje analityczne.

NPAW Suite obejmuje narzędzia do monitorowania jakości strumieniowania treści (QoE), wydajności aplikacji, a także umożliwiające dokładną analizę zachowań widzów i skuteczność reklam. Platforma jest oferowana w modelu SaaS i jest zgodna z wymaganiami RODO/GDPR.
 

- Z entuzjazmem rozpoczynamy współpracę z Redge oraz jego klientami, mając na celu wdrożenie podejścia opartego na danych do strumieniowego przesyłania wideo, co przyczyni się do optymalizacji biznesu i dostarczenia doskonałych wrażeń wizualnych - komentuje Till Sudworth, dyrektor ds. marketingu w NPAW.

- Naszym zobowiązaniem jest dostarczanie kompleksowej i bogatej funkcjonalnie platformy technologicznej, a jednocześnie dbanie o najwyższy poziom jakości streamingu. Rozwiązanie NPAW pozwala nam na ciągłe monitorowanie zarówno jakości, jak i zaangażowania użytkowników końcowych. To dodatkowa wartość, z której mogą korzystać nasi klienci - zaznacza Marek Szymczak, dyrektor sprzedaży i Partner Manager w Redge Technologies.

Większościowym właścicielem Redge Technologies jest Grupa Play.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Technologia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...