reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Platforma OTT Redge Media z analizą zachowań widzów

dodano: 2023-08-30 09:16
autor: Jan Borejko | źródło: Redge Technologies

Redge Technologies NPAW Redge Technologies, dostawca platformy OTT Redge Media, nawiązał współpracę z NPAW, specjalistą w dziedzinie rozwiązań analitycznych dla streamingu. Celem partnerstwa jest preintegracja rozwiązania NPAW z Redge Media.

Redge Technologies NPAW


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Redge Media to rozwiązanie technologiczne dla streamingu wykorzystywane m.in. przez Warner Bros. Discovery, Play / iliad Group, TVP VOD, Vectrę, CANAL+, Ringier Axel Springer, Pilot WP, FreeTV (Izrael) oraz TV3 Group (kraje bałtyckie). Składa się ono ze wszystkich komponentów technologicznych niezbędnych do uruchomienia telewizji internetowej. Partnerstwo z NPAW rozszerza funkcjonalność platformy o zaawansowane funkcje analityczne.

NPAW Suite obejmuje narzędzia do monitorowania jakości strumieniowania treści (QoE), wydajności aplikacji, a także umożliwiające dokładną analizę zachowań widzów i skuteczność reklam. Platforma jest oferowana w modelu SaaS i jest zgodna z wymaganiami RODO/GDPR.
 

- Z entuzjazmem rozpoczynamy współpracę z Redge oraz jego klientami, mając na celu wdrożenie podejścia opartego na danych do strumieniowego przesyłania wideo, co przyczyni się do optymalizacji biznesu i dostarczenia doskonałych wrażeń wizualnych - komentuje Till Sudworth, dyrektor ds. marketingu w NPAW.

- Naszym zobowiązaniem jest dostarczanie kompleksowej i bogatej funkcjonalnie platformy technologicznej, a jednocześnie dbanie o najwyższy poziom jakości streamingu. Rozwiązanie NPAW pozwala nam na ciągłe monitorowanie zarówno jakości, jak i zaangażowania użytkowników końcowych. To dodatkowa wartość, z której mogą korzystać nasi klienci - zaznacza Marek Szymczak, dyrektor sprzedaży i Partner Manager w Redge Technologies.

Większościowym właścicielem Redge Technologies jest Grupa Play.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Technologia


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...