reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

T-Mobile Polska i Grupa Vectra łączą siły

dodano: 2023-08-30 14:12
autor: Jan Borejko | źródło: T-Mobile/Vectra

deutsche telekom ujednolica globalny branding t-mobile 360px T-Mobile Polska i Grupa Vectra podpisały umowę dotyczącą hurtowego dostępu do sieci, dzięki której T-Mobile Polska będzie miał możliwość świadczenia usług dostępu do internetu w zasięgu sieci Vectra.

Tomasz Żurański i Andreas Maierhofer, fot. materiały prasowe
Tomasz Żurański i Andreas Maierhofer, fot. materiały prasowe


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Współpraca z Grupą Vectra to kolejny kamień milowy w rozwoju oferty światłowodowej T-Mobile Polska, która już teraz obejmuje zasięg firm takich, jak Orange, Światłowód Inwestycje, Nexera i Fiberhost.
 

– Kompleksowa oferta usług dla całego domu to podstawa naszej strategii rozwoju. Dlatego z jednej strony cały czas szukamy nowych rozwiązań, o które będziemy mogli wzbogacić nasze portfolio, ale z drugiej: chcemy rozwijać dostępność naszych usług, żeby jak najwięcej osób mogło cieszyć się najwyższą jakością T-Mobile. Dzisiaj wykonujemy kolejny krok w tym kierunku. Dzięki umowie z Grupą Vectra sukcesywnie zyskamy dostęp do ok. 4 mln gospodarstw domowych, co znacząco zwiększy liczbę osób które mogą skorzystać z naszej oferty konwergentnej – powiedział Andreas Maierhofer, prezes zarządu T-Mobile Polska.

W Polsce od kilku lat notuje się systematyczny wzrost liczby klientów korzystających z usług w oparciu o BSA. W 2022 roku ich liczba wzrosła o 36,7 proc. wobec 2021 roku i wyniosła 1,13 mln. To wynik zauważalnego rozwoju rynku usług hurtowych, na bazie których przedsiębiorcy świadczą klientom usługi detaliczne.

Umowa z Grupą Vectra rozszerza zasięg usług światłowodowych T-Mobile Polska, który dotychczas obejmował 6 mln gospodarstw domowych.
 

– Dla Grupy Vectra to strategiczne partnerstwo, które nie tylko umacnia naszą pozycję jako kluczowego dostawcy infrastruktury w Polsce, ale także świadczy o tym, że tak duży operator jak T-Mobile docenia naszą jakość i traktuje w sposób priorytetowy – na znaczących obszarach jesteśmy dla niego dostawcą pierwszego wyboru. Nieustannie rozwijamy i modernizujemy naszą infrastrukturę, aby dostarczać najwyższej jakości usługi i zwiększać dostępność dla kolejnych operatorów oraz milionów klientów – skomentował Tomasz Żurański, członek Rady Nadzorczej w Grupie Vectra.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...