reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TivùSat: 7 meczów Serie A tygodniowo

dodano: 2023-08-30 17:12
autor: RO | źródło: tvdigitaldivide.it

TivúSat i DAZN 30 lat temu, 29 sierpnia wyemitowano na żywo pierwszy mecz Serie A i był to początek głębokiej zmiany w sposobie oglądania piłki nożnej przez Włochów. W ciągu kilku lat satelita ugruntował swoją pozycję i dzięki takim operatorom, jak Telepiù i Stream zaczął transmitować wszystkie rozgrywki Serie A i Serie B.

DAZN
DAZN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecnie 35% Włochów ma dostęp do kanałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. To około 20 mln ludzi, których liczba stale rośnie. W tym roku nadal odbywają się mecze o mistrzostwo Włoch w piłce nożnej, co pomaga wzmocnić więzi pomiędzy kibicami a satelitą.

Nowością w tym sezonie jest to, że oprócz oferty w streamingu lub w płatnej platformie satelitarnej, piłka nożna DAZN po raz pierwszy pojawia się na bezpłatnej platformie satelitarnej Tivùsat, oferującej 7 meczów tygodniowo i 2 kanały (k. 214 i k. 215), na których odbywają się różne wydarzenia sportowe. To wielka oszczędność dla fanów, ponieważ aby uzyskać dostęp do wszystkich 7 meczów, użytkownicy Tivusat muszą wykupić subskrypcję oferty DAZN (tj. pakiet DAZN Standard lub Plus oraz opcję ZONA DAZN w Tivùsat).

Aby aktywować DAZN na bezpłatnej platformie, należy posiadać antenę satelitarną, skierowaną na satelitę Eutelsat Hot Bird 13°E oraz mieć dekoder lub CAM z certyfikacją Tivùsat i aktywną kartę dostępu. Następnym krokiem będzie przejście bezpośrednio na stronę www.dazn.com/tivusat w celu aktywacji subskrypcji DAZN.

Więcej o aktywacji kanałów ZONA DAZN.
Parametry techniczne Zona DAZN 1 i Zona DAZN w Tivusat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...