reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 3.09.2023

dodano: 2023-08-31 20:46 | aktualizacja: 2023-09-01 22:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_06.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Europy siatkarzy: Polska - Macedonia Północna. Transmisje live z 4. rundy US Open tylko w Eurosporcie. Polecamy 4 niedzielne transmisje z 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w tym klasyk: Legia vs Widzew w 4K.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Widzew Łódź

Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Widzew Łódź

Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - MKS Puszcza Niepołomice
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Aston Villa
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - RC Strasbourg
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
CA Osasuna - FC Barcelona
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Widzew Łódź

Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - MKS Puszcza Niepołomice
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Girona FC - UD Las Palmas
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Jakub Kręcidło

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
RCD Mallorca - Athletic Bilbao
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Paris Saint-Germain
Komentarz:  Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Toulouse FC - Clermont Foot 63
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan - ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC - Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
KAA Gent - Club Brugge KV
komentarz: Eryk Szpruch

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Atlético Madryt - Sevilla FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Jakub Ostrowski
 
Eleven Sports 3

18:30 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC - Genoa CFC
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - US Salernitana 1919
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Toulouse FC - Clermont Foot 63
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - RC Strasbourg
Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic: 
SC Braga - Sporting CP
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

11:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Grand Prix Włoch:
Wyścig 2

12:45 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Loudenvielle:
Zjazd kobiet

14:15 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 9

18:00 Tenis: US Open:
4. runda

20:00 Tenis: US Open:
4. runda

23:00 Tenis: US Open:
4. runda

00:45 (nd/pn) Tenis: US Open:
4. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: US Open:
4. runda
 
Eurosport 2

10:30 Triathlon: Super League, Tuluza:
Zawody 

13:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Afyonkarahisar:
Wyścig 1

15:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Afyonkarahisar:
Wyścig 1

16:30 Tenis: US Open:
4. runda

19:00 Tenis: US Open:
4. runda

22:00 Tenis: US Open:
4. runda

00:00 (nd/pn) Tenis: US Open:
4. runda
 
Motowizja

00:00 (nd/pn) Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Darlington:
Wyścig

 
Polsat Sport Premium 1

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Utrecht - Feyenoord

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Fortuna Sittard - AFC Ajax

19:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Izrael - Portugalia
 
Polsat Sport Premium 2

09:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
Rozgrzewka

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
Wyścig

12:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
Wyścig

16:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Grecja - Rumunia

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
SK Slavia Praga - MFK Karvina
 
Polsat Sport Premium 3

15:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów:
Ocelari Trinec - Red Bull Monachium


 
Polsat Sport Premium 4

18:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów:
Skelleftea AIK - Dynamo Pardubice


 
Polsat Sport Premium 5

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Fluminense FC - Fortaleza EC


 
Polsat Sport Premium 6

18:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Estonia - Szwajcaria


 
Polsat Sport

12:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk

16:15 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: [od 16:45 w Polsat Sport Extra]
Mecz o 3. miejsce
Włochy - Holandia

17:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Dania - Czarnogóra

20:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska - Macedonia Północna
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
 
Polsat Sport Extra

08:45 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
1/2 finału mężczyzn

09:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
1/2 finału mężczyzn

12:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

13:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
Finał mężczyzn

14:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
Ceremonia

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
Energa Wybrzeże Gdańsk - KS Kielce

16:45 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce
Włochy - Holandia

20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Finał
Serbia - Turcja

 
Polsat Sport Fight

16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Hiszpania - Finlandia

19:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Bułgaria - Chorwacja
 
Polsat Sport News

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Rangers FC - Celtic FC

16:30 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu:
Panthers Wrocław - Fehervar Enthroners

21:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Belgia - Niemcy
 
Sportklub

12:00 Jeździectwo: FEI European Championships, Mediolan:
Dzień 4

14:00 Jeździectwo: FEI European Championships, Mediolan:
Dzień 4

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Celje - NK Maribor

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NS Mura - NK Olimpija Ljubljana
 
TVP 1

20:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska - Macedonia Północna

 
TVP Sport

10:30 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Grecja - Czarnogóra
Komentarz: Piotr Sobczyński, Radosław Spiak

14:30 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
USA - Litwa
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Szymon Szewczyk

16:45 Lekkoatletyka: Mityng ISTAF Berlin:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi

19:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Finał
 
Viaplay

08:15 Formuła 3: Grand Prix Włoch:
Wyścig 

10:00 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Wyścig

10:30 Triathlon: Super League, Tuluza:
Zawody 

11:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Grand Prix Włoch:
Wyścig 2

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
VfL Osnabrück - SV 07 Elversberg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SpVgg Greuther Fürth - Hannover 96

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hamburger SC  - Hansa Rostock
Komentarz: Dawid Król

15:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Wyścig


15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Uppsala - Brommapojkarna

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Aston Villa
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Wojciech Piela, Dawid Szymczak

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - 1. FC Köln
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

17:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin - RB Lipsk

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Manchester United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

19:00 Baseball: Liga MLB:
Brewers - Phillies

21:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Portland:
Wyścig
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

22:00 Baseball: Liga MLB:
Guardians - Rays

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Astros - Yankees


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...