reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Super Rolnicy” na kanale TTV

dodano: 2023-09-02 08:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TTV „Super Rolnicy” W sobotę, 2 września br. o godz. 22:00 na kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Super Rolnicy”. Jego gospodarzem będzie Konrad Mariański („Gogglebox. Przed telewizorem” i „99 - gra o wszystko” w TTV). Program oparty jest na brytyjskim formacie „The Fast and Farmer(ish)”, za dystrybucję którego odpowiada Entertainment One, a polską wersję wyprodukowała firma Mass Koncept. Widowisko będą mogli również oglądać użytkownicy serwisu VOD Player. Kto zaorze konkurencję?

TTV „Super Rolnicy” pojazd maszyna wóz traktor


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w sobotę, 2 września br. o godzinie 22:00 na antenie TTV pojawi się premierowo program, w którym szybkie traktory i wszechstronni rolnicy udowodnią, że efektowne wyścigi nie muszą odbywać się tylko na torach Formuły 1. W „Super Rolnikach” uczestnicy zawalczą o tytuł „Najszybszego i najbardziej zaradnego rolnika”.

Kto powiedział, że ciągniki nie mogą się równać z rajdowymi bolidami? Sześć dwuosobowych drużyn rolników z całej Polski zmierzy się w nieoczywistych konkurencjach, które sprawdzą ich spryt, szybkość, a przede wszystkim - umiejętność perfekcyjnej jazdy traktorem. A te zadania mogą ukończyć jedynie prawdziwi mistrzowie rolnictwa. O tytuł „Super Rolników” zawalczą m.in. młode małżeństwo, dwóch szwagrów, bracia i przyjaciele od dziecka. Kto odpadnie jako pierwszy, a kto podniesie do góry złoty puchar?

Wystąpią: drużyna z numerem startowym 1 - Unia Szwagrów (Krzysztof i Krzysztof) z Łask w województwie mazowieckim, 2 - Młode Byki (Radosław i Jakub) z Zabardowic w województwie dolnośląskim, 3 - Traktor Fighters (Mateusz i Łukasz) z Kruszyny w województwie śląskim, 4 - Para z Hektara (Agata i Mateusz) z Rzemieniewic w województwie kujawsko-pomorskim, 5 - Władcy O-Ringów (Piotr i Paweł), 6 - Agro Bracia (Mateusz i Wojciech) z Witoldowa w województwie lubelskim.

W roli prowadzącego widzowie zobaczą znanego z formatów „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj) czy „99 - gra o wszystko” (więcej tutaj), Konrada Mariańskiego. Seria „Super Rolnicy” zadebiutuje na antenie stacji 2 września br., odcinki emitowane będą w każdą sobotę o godzinie 22:00 w TTV. Za dystrybucję „The Fast and Farmer(ish)” odpowiada Entertainment One, a polską wersję wyprodukuje Mass Koncept.
 
Uczestnicy programu „Super Rolnicy”, foto: Warner Bros. Discovery
Uczestnicy programu „Super Rolnicy”, foto: Warner Bros. Discovery


„Super Rolnicy” - sezon 1., emisja w soboty (od 2 września 2023 roku) o godz. 22:00 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

539 zł Więcej...