reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Super Rolnicy” na kanale TTV

dodano: 2023-09-02 08:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TTV „Super Rolnicy” W sobotę, 2 września br. o godz. 22:00 na kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Super Rolnicy”. Jego gospodarzem będzie Konrad Mariański („Gogglebox. Przed telewizorem” i „99 - gra o wszystko” w TTV). Program oparty jest na brytyjskim formacie „The Fast and Farmer(ish)”, za dystrybucję którego odpowiada Entertainment One, a polską wersję wyprodukowała firma Mass Koncept. Widowisko będą mogli również oglądać użytkownicy serwisu VOD Player. Kto zaorze konkurencję?

TTV „Super Rolnicy” pojazd maszyna wóz traktor


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w sobotę, 2 września br. o godzinie 22:00 na antenie TTV pojawi się premierowo program, w którym szybkie traktory i wszechstronni rolnicy udowodnią, że efektowne wyścigi nie muszą odbywać się tylko na torach Formuły 1. W „Super Rolnikach” uczestnicy zawalczą o tytuł „Najszybszego i najbardziej zaradnego rolnika”.

Kto powiedział, że ciągniki nie mogą się równać z rajdowymi bolidami? Sześć dwuosobowych drużyn rolników z całej Polski zmierzy się w nieoczywistych konkurencjach, które sprawdzą ich spryt, szybkość, a przede wszystkim - umiejętność perfekcyjnej jazdy traktorem. A te zadania mogą ukończyć jedynie prawdziwi mistrzowie rolnictwa. O tytuł „Super Rolników” zawalczą m.in. młode małżeństwo, dwóch szwagrów, bracia i przyjaciele od dziecka. Kto odpadnie jako pierwszy, a kto podniesie do góry złoty puchar?

Wystąpią: drużyna z numerem startowym 1 - Unia Szwagrów (Krzysztof i Krzysztof) z Łask w województwie mazowieckim, 2 - Młode Byki (Radosław i Jakub) z Zabardowic w województwie dolnośląskim, 3 - Traktor Fighters (Mateusz i Łukasz) z Kruszyny w województwie śląskim, 4 - Para z Hektara (Agata i Mateusz) z Rzemieniewic w województwie kujawsko-pomorskim, 5 - Władcy O-Ringów (Piotr i Paweł), 6 - Agro Bracia (Mateusz i Wojciech) z Witoldowa w województwie lubelskim.

W roli prowadzącego widzowie zobaczą znanego z formatów „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj) czy „99 - gra o wszystko” (więcej tutaj), Konrada Mariańskiego. Seria „Super Rolnicy” zadebiutuje na antenie stacji 2 września br., odcinki emitowane będą w każdą sobotę o godzinie 22:00 w TTV. Za dystrybucję „The Fast and Farmer(ish)” odpowiada Entertainment One, a polską wersję wyprodukuje Mass Koncept.
 
Uczestnicy programu „Super Rolnicy”, foto: Warner Bros. Discovery
Uczestnicy programu „Super Rolnicy”, foto: Warner Bros. Discovery


„Super Rolnicy” - sezon 1., emisja w soboty (od 2 września 2023 roku) o godz. 22:00 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...