reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 10.09.2023

dodano: 2023-09-08 13:00 | aktualizacja: 2023-09-10 20:41
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji Mistrzostw Europy UEFAAlbania - Polska. Transmisje live z Mistrzostw Europy siatkarzy: Polska - Belgia w TVP Sport i Polsat Sport. Finał singla mężczyzn US Open 2023: Miedwiediew - Djokovic tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

14:00 Padel: Premier Padel, Paryż:
Finał kobiet

16:30 Padel: Premier Padel, Paryż:
Finał mężczyzn
 
CANAL+ Sport 5

13:30 Żużel: 1. Liga Żużlowa: 
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Betard Sparta Wrocław - For Nature Solutions KS Apator Toruń
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski
 
Eleven Sports 1

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Platinum Motor Lublin - Tauron Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski

 
Eurosport 1

12:30 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Portes du Soleil:
Cross country olympic kobiet

14:30 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 15

19:00 Tenis: US Open:
Finał debla kobiet
Gabriela Dabrowski/Erin Routliffe - Laura Siegemund/ Wiera Zwonariowa

22:00 Tenis: US Open:
Finał singla mężczyzn
Daniił Miedwiediew – Novak Djoković
 
Eurosport 2

12:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours:
Wyścig 2

15:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Portes du Soleil:
Cross country olympic mężczyzn

18:15 Kolarstwo szosowe: Grand Prix Montrealu:
Zawody
 
Motowizja

07:45 Rajdy samochodowe: Rajd Grecji:
OS13 Tarzan

09:00 Rajdy samochodowe: Rajd Grecji:
OS14 Grammeni 1

11:30 Rajdy samochodowe: Rajd Grecji:
OS15 Grammeni 2 [Power Stage] 

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Kansas City:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Kazachstan - Irlandia Północna

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Albania - Polska
Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan

 
Polsat Sport Premium 2

09:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix San Marino:
Rozgrzewka

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix San Marino:
Wyścig

12:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix San Marino:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix San Marino:
Wyścig

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Kazachstan - Irlandia Północna
Komentarz: Tomasz Lach, Przemysław Łagożny

18:00 Piłka nożna: mecz towarzyski:
Węgry - Czechy
 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Finlandia - Dania
Komentarz: Andrzej Janisz, Dariusz Kubicki

 
Polsat Sport Premium 4

18:00 Lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold, Zagrzeb:
Zawody 


 
Polsat Sport Premium 5

15:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
Lahti Pelicans - Ocelari Trzyniec


   
Polsat Sport Premium 6

19:00 NFL, 1. kolejka:
Pittsburgh Steelers - San Francisco 49ers


 
Polsat Sport

18:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Serbia - Czechy

21:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska - Belgia
 
Polsat Sport Extra

04:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Oyama:
Wyścig

12:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
Mecz o 3. miejsce kobiet

13:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
Finał kobiet

14:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
Ceremonia dekoracji

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
Górnik Zabrze - KS Kielce

17:45 Rugby: Puchar Świata: 
RPA - Szkocja

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Irlandia - Holandia
Komentarz: Piotr Przybysz, Maciej Żurawski
 
Polsat Sport Fight

07:00 Badminton: BWF World Tour, Changzhou:
Finały

13:00 Rugby: Puchar Świata: 
Japonia - Chile

15:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
Pelicans Lahti - HC Oceláři Trzyniec

19:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
Farjestad BK - Aalborg Pirates

22:25 NFL: 1. kolejka:
New England Patriots - Philadelphia Eagles
 
Polsat Sport News

08:40 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
1/2 finału kobiet

09:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Warszawa:
1/2 finału kobiet

14:15 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Stuttgart Surge - Panthers Wrocław

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Wyspy Owcze - Mołdawia
Komentarz: Paweł Ślęzak, Przemysław Łagożny

21:00 Rugby: Puchar Świata: 
Walia - Fidżi
 
Sportklub

13:30 Jeździectwo: FEI European Championships, Riesenbeck:
Dzień 4

18:45 Siatkówka plażowa: Queen&King of the Court, Rotterdam:
Finał kobiet

20:00 Siatkówka plażowa: Queen&King of the Court, Rotterdam:
Finał mężczyzn
 
TVP 1

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Albania - Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow
 
TVP Sport

10:30 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Ryszard Łabędź, Radosław Spiak

13:00 Wioślarstwo: Mistrzostwa Świata:
Finały
Komentarz: Jarosław Marendziak, Marek Kolbowicz

14:00 Piłka nożna, 2. Liga: 
ŁKS II Łódź – Sandecja Nowy Sącz, tylko w tvpsport.pl

14:30 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Finał
Komentarz: Piotr Sobczyński, Radosław Spiak

16:15 Piłka nożna, 2. Liga: 
Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków, tylko w tvpsport.pl

16:30 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Ceremonia dekoracji

21:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Polska - Belgia
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
Viaplay

09:00 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Sachsenring:
Kwalifikacje 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

11:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Sachsenring:
Wyścig 2

13:00 Dart: German Darts Open:
3. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Sachsenring:
Wyścig 2

13:45 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Zolder:
Wyścig 3

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - Djurgården

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Piteå

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - Växjö

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - IFK Kalmar

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel - MT Melsungen
Komentarz: Tomasz Górski

15:15 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Sachsenring:
Wyścig 1

15:15 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Spielberg:
Wyścig 2

16:00 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Zolder:
Wyścig 4

16:45 Wyścigi samochodowe: ADAC GT4 Germany, Sachsenring:
Wyścig 2

18:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Monterey:
Rozgrzewka

19:00 Baseball: Liga MLB:
Phillies - Marlins

19:00 Dart: German Darts Open:
3. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

20:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Monterey:
Wyścig
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

22:00 Baseball: Liga MLB:
Angels - Guardians

02:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Giants - Rockies


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...