reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polskie Radio 24 i „Super Express” z debatą wyborczą

dodano: 2023-09-10 06:46 | aktualizacja: 2023-09-10 20:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polskie Radio/Grupa ZPR Media/satkurier.pl

Polskie Radio 24 „Super Express” „Najważniejsze wybory 2023” W niedzielę, 10 września br. o godz. 18:00 odbędzie się debata wyborcza „Najważniejsze wybory 2023”, której organizatorami są rozgłośnia Polskie Radio 24 (Polskie Radio) i dziennik „Super Express” (Grupa ZPR Media). Udział potwierdzili przedstawiciele wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych. Poprowadzą ją Krzysztof Świątek i Jacek Prusinowski. Debaty będzie można: posłuchać w Polskim Radiu 24, a obejrzeć na stronach internetowych se.pl i polskieradio24.pl, na profilach „Super Expressu” i Polskiego Radia w serwisie YouTube oraz na profilu „Super Expressu” na portalu społecznościowym Facebook. Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br.

Polskie Radio 24 „Super Express” „Najważniejsze wybory 2023”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W tegorocznych wyborach parlamentarnych wystartuje sześć ogólnopolskich komitetów wyborczych. Będą to Prawo i Sprawiedliwość (PiS), Koalicja Obywatelska (KO), Lewica, Trzecia Droga Polska 2050 - Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL), Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy. Jak informują organizatorzy debaty „Najważniejsze wybory 2023”, obecność w niej potwierdziły wszystkie komitety.

Debata będzie się składała z czterech części. W pierwszej uczestnicy debaty odpowiedzą na pytania prowadzących dotyczące gospodarki, polityki społecznej, spraw zagranicznych oraz kwestii światopoglądowych, w drugiej będą mogli zadać dwa pytania dowolnemu reprezentantowi komitetu, w części trzeciej odpowiedzieć na pytania od widzów, a na zakończenie podsumowanie w części czwartej.

Pierwsza część debaty to dwie rundy pytań zadawanych uczestnikom w czterech obszarach tematycznych: gospodarka, polityka społeczna, sprawy zagraniczne, światopogląd. W każdej rundzie uczestnicy debaty będą odpowiadali na jedno pytanie. Każdy uczestnik debaty ma 60 sekund na odpowiedź na każde z pytań. Jeśli czas upłynie, wypowiedź zostanie przerwana. Druga część będzie poległa na tym, że każdy uczestnik debaty zadaje dwa pytania dowolnemu uczestnikowi debaty (30 sekund na zadanie pytania, 60 sekund na odpowiedź, 30 sekund na ripostę). Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi. Trzecia część to trzy rundy pytań od widzów. Każdy uczestnik debaty losuje pytanie z puli 20 pytań wcześniej przysłanych przez widzów. Uczestnik ma 60 sekund na odpowiedź na każde z pytań. Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi. Czwarta część debaty to podsumowanie. 90 sekund dla każdego uczestnika debaty, który będzie mógł powiedzieć śledzącym debatę, co tylko chce. Po upływie czasu następuje przerwanie wypowiedzi.

Debatę poprowadzą Krzysztof Świątek, dyrektor - redaktor naczelny Polskiego Radia 24, i Jacek Prusinowski, dziennikarz „Super Expressu” (więcej tutaj).

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br. (więcej tutaj).

„Najważniejsze wybory 2023” - emisja w niedzielę, 10 września 2023 roku o godz. 18:00 w Polskim Radiu 24, na se.pl i polskieradio24.pl, w serwisie YouTube i na portalu Facebook.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...