reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Połączenie dwóch operatorów z Hot Birda

dodano: 2023-09-19 21:28 | aktualizacja: 2023-09-19 23:05
autor: RO | źródło: advanced-television.com

Operator STN Słowenia iKO Media Group i STN ogłosiły fuzję. iKO do szwajcarski podmiot obsługujący teleport w Rzymie we Włoszech. STN ma siedzibę w Słowenii. Obaj operatorzy świadczą usługi dla nadawców z różnych satelitów na całym świecie, w tym również w Europie na systemie Eutelsat Hot Bird z pozycji orbitalnej 13°E. Mają wynajęte pojemności na częstotliwościach 11,373H, 12,322H, 12,380V czy 12,520V.

iKO Media Group iKOMG


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Strategiczne partnerstwo pozwoli zwiększyć zakres usług oferowanych klientom obu firm. Rozszerzony pakiet rozwiązań obejmie m.in. transmisję satelitarną, usługi w chmurze, zarządzanie odtwarzaniem, odzyskiwanie po awarii, obsługa platform OTT, światłowód, transmisja IP, transmisja sportu i wydarzeń oraz najnowsze rozwiązania do obsługi kanałów, streamingu w sieciach społecznościowych i monetyzacji.
 

Rozmawialiśmy z STN od kilku miesięcy, ale dopiero kilka tygodni temu sfinalizowaliśmy partnerstwo. Nasza umowa nie ma określonego harmonogramu, ponieważ widzimy, że relacja przyniesie ogromne korzyści iKOMG, STN i połączonej bazie klientów w nadchodzących latach. Cieszymy się możliwością rozpoczęcia budowy i rozwoju ze wspaniałym zespołem STN

- powiedział prezes iKO Media Group, David Treadway.

W miarę postępów rozmów o współpracy w ostatnich miesiącach dla obu firm szybko stało się jasne, jakie ogromne korzyści w zakresie obsługi klienta może zapewnić ta fuzja. Nowe partnerstwo umożliwi rozwój i postęp w każdym obszarze działalności. Wiedza, doświadczenie branżowe i profesjonalizm zarówno w STN, jak i iKOMG, zapewnią wszystkim klientom szersze spektrum ulepszonych rozwiązań serwisowych

- dodał dyrektor generalny STN, Mitja Lovsin.


iKO nadaje prawie 400 kanałów telewizyjnych przy użyciu 450 Mb/s na satelitach i 700 Mb/s w protokole IP. iKOMG zapewnia nadawcom i właścicielom treści pełne spektrum usług, w tym zarządzanie odtwarzaniem o dużej pojemności, usług w chmurze, tworzenia EPG, rozwiązań do odzyskiwania po awarii, transmisja OTT czy IP.

STN to globalny obiekt nadawczy. Dzięki połączeniom satelitarnym, światłowodowym i IP oferuje klientom kompleksowe rozwiązania komunikacyjne na całym świecie, wszystkie obsługiwane przez całodobowe centrum operacyjne sieci.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy satelitarni


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...