reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Świat wyborów” od Radia Tok FM

dodano: 2023-09-28 23:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Tok FM „Świat wyborów” Giorgia Meloni, Recep Tayyip Erdoğan, Barack Obama, Katalin Novák i Luiz Inácio Lula da Silva grafika animacja rysunek bajka Radio Tok FM (Eurozet/Agora) i kolektyw Outriders zapraszają na podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna Górnicka i Jakub Górnicki - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie. Premiera 1. odcinka 1. sezonu programu odbyła się w środę, 27 września br. Podcast będzie dostępny dla subskrybentów Tok FM Premium (na stronie internetowej tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej Tok FM) i patronów kolektywu Outriders. Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br.

Radio Tok FM „Świat wyborów” Giorgia Meloni, Recep Tayyip Erdoğan, Barack Obama, Katalin Novák i Luiz Inácio Lula da Silva grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mówi się, że wybory to święto demokracji, jednak w coraz większej liczbie krajów ich wolny przebieg jest zagrożony. Jak zapowiada nadawca, „Świat wyborów” to podcast, który odsłania kulisy kampanii wyborczych na całym świecie, pokazuje manipulacje, kłamstwa i socjotechniki wykorzystywane przez polityków i spin doktorów - tak, by je rozpoznać i się przed nimi obronić. Prowadzący, razem z zaproszonymi gośćmi, przyjrzą się głosowaniom, referendom i elekcjom m.in. w takich krajach, jak Czechy, Stany Zjednoczone Ameryki, Korea Południowa czy Brazylia.

Premiera pierwszego odcinka pierwszego sezonu programu odbyła się w środę, 27 września br. o godzinie 12:00. Podcast będzie dostępny dla subskrybentów Tok FM Premium (na stronie internetowej tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej Tok FM) oraz patronów kolektywu Outriders.

Anna i Jakub Górniccy to założyciele Outriders, kolektywu reporterskiego opowiadającego o świecie za pomocą multimedialnych i interaktywnych projektów wyróżnianych przez kapituły takich nagród, jak „European Press Prize”, „One Media Award” czy „Grand Press”. Tworzyli reportaże m.in. z Ukrainy, Turcji, Sri Lanki, Kenii czy Amazonii. Pasjonaci świata, mediów i technologii. Laureaci „Paszportu Polityki” w kategorii „Kultura cyfrowa” (więcej tutaj).

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br. (więcej tutaj).
 
Giorgia Meloni, Recep Tayyip Erdoğan, Barack Obama, Katalin Novák i Luiz Inácio Lula da Silva - „Świat wyborów” od Radia Tok FM, foto: Agora
Giorgia Meloni, Recep Tayyip Erdoğan, Barack Obama, Katalin Novák i Luiz Inácio Lula da Silva - „Świat wyborów” od Radia Tok FM, foto: Agora


„Świat wyborów” - sezon 1., premiery od środy, 27 września 2023 roku w Tok FM Premium.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

720 zł Więcej...